Łukasz Szewczyk21.06.2008 (9:58)5 komentarzy

"Wiadomości" na telefon?

Dziennik przygotował spory tekst poświęcony pracy Hanny Lis w Telewizji Polskiej. Dziennikarka od kilku tygodni jest prezenterką głównego wydania "Wiadomości" telewizyjnej Jedynki, która - jak zauważają dziennikarze TVP - większość newsów konsultuje z kimś przez telefon.
Dziennik  powołując się na anonimowe opowieści dziennikarzy Telewizji Polskiej  donosi, że Hanna Lis stara się trzymać rękę na pulsie w "Wiadomościach" - przychodzi do pracy rano, wychodzi dopiero wieczorem.
Podczas czytania wstępnych wersji tekstów do zaplanowanych materiałów uważnie się przysłuchuje. Potem - jak relacjonuje Dziennik - wychodzi na papierosa, telefonuje, długo rozmawia, coś komuś czyta, potem notuje, wraca do newsroomu i zaczyna zgłaszać fachowe uwagi w rodzaju.

Dziennikowi nie udało się dowiedzieć z kim tak często i długo rozmawia dziennikarka, która początkowo umówiła się na rozmowę z dziennikarzami Dziennika, potem poprosiła o zestaw pytań, ale telefonu już nigdy nie odebrała - relacjonuje Dziennik.
Dziennik

Komentarze (1 - 5 z 5)

na 0 700 :) dzwoni
 0  
Do Lisa wydzwania xD
 0  
Łukaszu Szewczyk, nie pomyliłeś sie z powołaniem ? CO TO ZA NEWSY ? Toż to info z kolorowych magazynów. Obserwując komentarze na media2 można wywnioskować że nie tylko w moich oczach jesteś osobą która sie skompromitowała. Naprawdę proszę się dwa razy zastanowić nad wartościa merytoryczną news`a przed jego publikacja
 0  
dziennik? to gówno jeszcze istnieje?
 0  
yellowfox- nazwa media2 mówi chyba wszystko.dotycza szeroko rozumianej komunikacji.a co do wartosci merytorycznej to obejrz te liche na maxa Wiadomosci na stojąco,moze ci sie odechce.jej nie da sie sluchac.podobnie jak jej meza.wygrała partia i wygrali jej ludzie w tv.czuc gorszą manipulacje niz za rządów SLD
 0