Łukasz Roguski04.07.2008 (11:18)13

Dziś rozpoczyna się Sopot TOPtrendy Festiwal 2008

Dzisiaj o godzinie 20.00 rozpoczyna się Sopot TOPtrendy Festiwal 2008. W tym roku Festiwal Telewizji POLSAT potrwa trzy dni – od 4 do 6 lipca. Oprócz koncertów TOP, „trendy” i Kabaretonu, na deskach sopockiej Opery Leśnej zobaczymy dwa jubileusze: recital Krzysztofa Krawczyka „Życie jak wino” z okazji 45-lecia pracy artystycznej oraz koncert uświetniający ćwierćwiecze grupy T.Love.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

Powinni zrobić testowy polsat HD i tego typu imprezy puszczać w HD . Gromadzili by wtedy własną bibliotekę HD.
 0  
no w sumie mogli by puszczać to na Polsat Sport HD!
"kto HD ma ten Trendy na polsacie w hd ogląda"
 0  
Jak się spojrzy na koncert TOP10, to trzeba przyznać, że lista nie jest najgorsza. Widać, że Polacy zaczynają doceniać ambitną muzykę. Poza jedną panią w silikonach
 0  
Koncert zapowiada się bardzo obiecująco...
 0  
Krawczyk niech idzie na emeryturę a nie na festiwal.
Gwiazda -koń by się uśmiał.
 0  
@Ja zamknij twarz. Jesteś zwykłą tvn-owską ku**ą
 0  
@Ja, to co już pokazujesz jest żenujące i obrzydliwe. Udowodniłeś jakim jesteś dzieciakiem. Masz wielki kompleks na temat wszystkiego co jest związane z Telewizją Polsat. Mogę stwierdzić, że jesteś psychicznie chory, bo siedzisz 24 godziny na dobę w Internecie i czekasz na news związany z Polsatem by tą stację skrytykować, to jest chore.
Koncertu się nie ogląda dla stacji, tylko artystów. Poza tym duża część tych artystów występowała na koncertach TVP i TVN-u.
 0  
Dajcie spokój.Klucicie się kto jest fanem polsatu a kto tvn-u.Ja jestem za polsatem od samego poczatku.
 0  
To nie oglądaj. Za przeproszeniem wszystkich to gowno obchodzi.

A i obrazliwe komentarze niebawem polecą.

Ale naprawdę załosne jest to że sam sobie odpowiadasz na komentarze, LKJJLJ &mart.
Jesteś chory psychicznie?

żal.pl
 0  
Na ludzi pokroju @ja w języku kulturalnych i inteligentnych ludzi nie znajdzie się dość obelżywe słowo. Nudzą się dzieciaki w domu podczas wakacji. Inne dzieci gonią je z piaskownicy. Nikt z nimi nie chce się bawić. W późniejszym okresie nie zainteresuje się nimi żadna dziewczyna a i nawet chłopak. To siedzą i swoje kompleksy leczą na forach internetowych.
 0