Łukasz Szewczyk11.07.2008 (19:40)129 komentarzy

"Szybka piłka" - magazyn ligowy TVP

Od nowego sezonu piłkarskiej Ekstraklasy niedzielny magazyn podsumowujący kolejkę będzie emitowany w telewizyjnej Dwójce, a nie jak do tej pory w TVN24 i TVN. Magazyn będzie nosił nazwę "Szybka piłka".
Magazyn "Szybka piłka" na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje tydzień przed startem piłkarskiej Ekstraklasy - 20 lipca 2008 roku o godzinie 22.40. Program będzie poświęcony podsumowaniu przygotowań drużyn Ekstraklasy i wprowadzeniu do nowego sezonu.
Z kolei od 27 lipca, w każdą niedzielę, będą w nim prezentowane skróty ze wszystkich spotkań każdej kolejki. W magazynie nie zabraknie materiałów i relacji lokalnych dziennikarzy TVP, którzy na co dzień mają okazję obserwować co ciekawego dzieje się w klubach Ekstraklasy.

Gospodarzami godzinnego programu będą Maciej Iwański i Rafał Patyra. Rolę komentatora i eksperta pełnił będzie Dariusz Szpakowski.

Komentarze (1 - 10 z 129)

No i dobrze. Przyda sie takie coś. Tvp nie ma praw do ligi ale przynajmniej coś pokażą.
 0  
TVP ma prawa do skrótów oraz do 4 meczy, więc ten program to będzie cos co było w TVN w poprzednim sezonie, tylko bardziej obiektywne ;)
 0  
szewczyk synu biedronki nie usuwaj moich postów
 0  
Fajnie, że TVP to bedzie robic, przynajmniej już nie będzie "Legia Ekstraklasa" na TVNie
 0  
i tek będe oglądał ligę+ na canal+ ale może od czasu do czasu oglądne ten magazyn. jedno jest pewne gorzej niż tvn tego nie zrobią
 0  
"gorzej tego nie zrobią" - oj chirurg zazdroszczę ci wiary w potęgę TVP; zgadzam się że w tVN tragicznie to wyglądało ale oby w TVP nie sprawdziło się powiedzenie - myślałem że jestem na dnie a tu ktoś zapukał od dołu
 0  
będą powtórki? kiedy? bo o tej porze to raczej wybiorę Sport+ na Canal+ Sport... co prawda wcześniej obejrzę też Ligę+ i Ligę+ Extra, ale chętnie zobaczył bym też Ekstraklasę oczami innej stacji, innych ekspertów. magazyn TVNu też czasami oglądałem, ale to już raczej żeby się pośmiać - zobaczymy jak to będzie na Dwójce. :P
 0  
Nie wiem czy pamiętacie kiedyś magazyn "Gol" na TVP. Wtedy sport był na nawet dobrym poziomie ale odkąd Korzeniowski został szefem sportu w TVP to publiczna straciła prawa do większości ważnych imprez a poziom reszty nie nadaje się do komentowania.
Być może będzie lepszy od OE z TVN bo nie będzie słynnych analiz graficznych Gmocha i Engela. Dużą wadą jest dość późna pora bo na TVN24 magazyn był o 22:10 i starałem się oglądać.
Zresztą co ma być to będzie bo na szczęście mam już Canal+ w Multimedii i pozostaje czekać z niecierpliwością na 25lipca i w ogóle bo przecież Polska Ekstraklasa nie jest najważniejsza :)
 0  
A ja oglądałem OE na TVN24 i był dobry! Wbrew temu co piszecie nie było ta,m dużo Legii a wy tak piszecie bo jej nie lubicie jesteście kubicami innych drużyn a TVP zgapia od TVN taka jest prawda
 0  
w 2 to na pewno zawsze będzie o tej porze o której im będzie wygodnie czyli od ok.22:20-ok.1:00!!!!!!!!!!!
 0