Łukasz Szewczyk15.07.2008 (12:23)15 komentarzy

Ekstraklasa w TVP, Canal+ i Orange Sport

Pod koniec lipca 2008 roku rusza pierwsza kolejka nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy, której rozgrywki dostępne będą dla szerszej widowni. Większość meczów na żywo pokażą Orange Sport oraz Canal+. Wybrane spotkania będzie można zobaczyć także w telewizyjnej Dwójce.
Pierwsza kolejka piłkarskiej ekstraklasy rozegrana zostanie w dniach od 25 do 27 lipca 2008 roku. Wtedy też ruszy nowy sportowy kanał telewizyjny Orange Sport tworzony we współpracy z Canal+ .
W nowej stacji telewizyjnej ma być pokazywanych sześć spotkań na żywo jednej kolejki. W Canal+ tylko trzy. W każdej kolejce jeden mecz będzie transmitowany jednocześnie na antenach obu stacji.

Orange Sport pojawi się w ofercie satelitarnej platformy telewizji cyfrowej Cyfra+  (za dodatkową opłatą) oraz w telewizyjnej usłudze Telekomunikacji Polskiej .

W nowym sezonie także Telewizja Polska  będzie mogła pokazać na żywo cztery mecze w sezonie. Pierwszym z nich będzie spotkanie: Wisła Kraków - Ruch Chorzów (25 lipca o godz. 20.15). Mecz będzie transmitowany także w Canal+.

Telewizyjna Dwójka w niedzielne wieczory będzie emitowała także magazyn ligowy "Szybka piłka", który podsumuje weekend na polskich boiskach.
Przegląd Sportowy, wł.

Komentarze (1 - 10 z 15)

korupcja esktraklasa i jej magazyn smaruj szybko
 0  
"Orange Sport pojawi się w ofercie satelitarnej platformy telewizji cyfrowej Cyfra+ (za dodatkową opłatą) oraz w telewizyjnej usłudze Telekomunikacji Polskiej." Czyli wniosek, że Orange Sport byłby za darmo na videostradzie? To chyba zbyt piękne żeby było prawdziwe.
 0  
Myślę, że jest to możliwe, w końcu to byłaby dobra promocja nowej platformy TP
 0  
... a ja się tylko złośliwie ;) przyczepię tytułowi artykułu.

Czyż logika nie nakazywałaby odwrócić kolejność?

Może mam małe lub wręcz znikome pojęcie o dziennikarstwie, ale gdyby ów artykuł miał wyjść spod mojego "pióra", to bym zaczął od miejsca gdzie przede wszystkim będzie pokazywana Ekstraklasa, a zakończył na tam gdzie jedynie "odświętnie" zobaczymy jakieś tam pojedyncze spotkanie - "ochłap z pańskiego stołu".

"Ekstraklasa w Orange Sport, Canal+ i TVP"

Ale co ja ta wiem ....
K l i n (usunięte konto #3093) 15.07.2008 (13:13:02)
 0  
Nasz telewizja zrobi jak zawsze po swoiemu nie liczac sie z opinia widzow a characz za telewizor w formie abonamentu dalej chca mimo ze niema co ogladac w tvp polska tylko wiecznie sa tam pokazywane powturki i darmozjady z partyjnych stolkow kturzy nic nie robia oprocz zalatwiania prywatno-partyjnych ukladow.
 0  
No to teraz rzesza zagorzałych kibiców Łapówkoklasy porzuci Canal+ i rzuci się na Orange Sport żeby na żywo oglądać jaki wynik ustalili prezesi w zaciszach swoich gabinetów ;P.
 0  
Orange Sport w Cyfrze+ za 8 zł !!!
 0  
OE POWINNA BYC NA POLSACIE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0  
Skad taka informacja ze 8 zl?
 0  
orange sport powinien byc w n i cyfrowym polsacie, a nie tylko w cyfrze plus.
 0