Łukasz Szewczyk15.07.2008 (12:23)15

Ekstraklasa w TVP, Canal+ i Orange Sport

Pod koniec lipca 2008 roku rusza pierwsza kolejka nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy, której rozgrywki dostępne będą dla szerszej widowni. Większość meczów na żywo pokażą Orange Sport oraz Canal+. Wybrane spotkania będzie można zobaczyć także w telewizyjnej Dwójce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 15 z 15)

ale ze w tvp ciekawe jak sie dogadali.
 0  
@OBSERWATOR

Zapewne bez większego problemu, gdyż takie rozwiązanie z pokazywaniem kilku spotkań w sezonie w otwartej antenie TVP jest doskonałą reklamą dla Canal+ tudzież Orange Sport.

Czemu?

Ano bo dzięki temu zaciekawi to widza, który to o ile jeszcze o tym nie wie, postawi sobie pytanie:

"Czemu tylko kilka spotkań jest w TVP. A gdzie reszta ligi?!"

I tak zwabiony ową "marchewką" - zakosztowawszy w "wisience" z tego jakże "apetycznego", choć bardziej trącącego stęchlizną tortu, odkryje, że jak chce więcej, to musi posiadać platformę Cyfry+.

Dotychczasowe rozwiązanie z pokazywaniem bramek w TVN nie było na rękę Canalowi+, gdyż część osób pewnie zapominała, że jeszcze w ogóle istnieje coś takiego, jak nasza ligowa piłka, same pokazywanie bramek w serwisie sportowym TVN gdzieś się gubiło w walce z "Wiadomościami" nadającymi o tej samej porze i pewnie tylko co liczne afery korupcyjne o tym boleśnie przypominały.

A tak .... - TVP zachęci widzów i może tym samym skusi "pare" osób do zakupu Cyfry.
Można by rzec, że i TVP to nawet na rękę z uwagi na obecność na owej platformie, gdyż pomimo i tak olbrzymiego zasięgu, abonenci Cyfry to w końcu także potencjalni widzowie TVP.
No nie mniej co by nie mówić, zaproponowane rozwiązanie to świetna reklama dla Canal+ i nowo powstającego Orange Sport, za którą to jeszcze paradoksalnie TVP sama płaci.
K l i n (usunięte konto #3093) 15.07.2008 (18:32:56)
 0  
Nikt sie z nikim nie musiał dogadywać, tylko TVP poprostu kupiło pakiet 4 meczy.
 0  
TVP nie kupi nigdy ligi bo ją na to nie stać a i fakt że nigdy nie pokaże imprezy sportowej tak jak Canal+. Niestety a może stety taka jest prawda.

Jak ktoś ma tv w Multimedia Polska i posiada telewizję cyfrową w tej sieci to jest promocja pakietu Canal+ za naprawdę nie duże pieniądze więc TVP niech spada na drzewo...
 0  
Czy Telewizja ORANGE Sport transmituje mecz Odra Wodzisław-Legia (niedziela - 17.08.2008 r.)?
 0