Łukasz Szewczyk30.07.2008 (10:52)brak komentarzy

Odkryj Europę z Wirtualną Polską

Wiele osób zaplanowało wypoczynek na sierpień lub na, w tej chwili najpopularniejszy miesiąc urlopowy, wrzesień. Wirtualna Polska pomoże zaplanować wypoczynek.
Za pośrednictwem serwisu wakacje.wp.pl można zaplanować swój urlop. Wystarczy wskazać preferowany rodzaj podróżowania (samolot, dojazd własny, autokar), miejsce, w którym chcemy wypocząć (np. Chorwacja, Dominikana, Egipt), standard, który nas interesuje (np. hotel pięciogwiazdkowy), termin – i gotowe! Pozostaje już tylko spakować się i zapomnieć o całym świecie, rozkoszując beztroskim spokojem.
Serwis wypełniony jest także reportażami, relacjami z wypraw użytkowników, prezentacjami najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc na świecie. Znalazły się w nim również informacje dotyczące bezpieczeństwa, ubezpieczeń, różnorakich zniżek, adresy ambasad i konsulatów.

Serwis podpowie również, jak wypełnić czas wolny. Prezentuje muzea, opisuje wystawy, koncerty, festiwale i inne atrakcje turystyczne, ale nie tylko. Romantycy mogą sprawdzić,
o której są zachody i wschody słońca, pragmatycy – skorzystać z kalkulatora walut
i prognozy pogody. WP podpowie także, jaką książkę warto zabrać na urlop, pozwoli przeczytać o premierach filmowych, umożliwi stworzenie własnego fotoalbumu z wakacji.