Łukasz Szewczyk05.08.2008 (19:44)6 komentarzy

Gosia Andrzejewicz na lodzie TVP2

Telewizyjna Dwójka szykuje się do kolejnej edycji swojego popularnego show - "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jedną z uczestniczek programu będzie wokalistka Gosia Andrzejewicz, przez jednych uwielbiana przez innych ostro krytykowana.
- Zdecydowałam się na przyjęcie tej propozycji, bo chcę sprawdzić swój organizm - mówi Gosia Andrzejewicz pytana przez serwis Plejada.pl  o uczestnictwo w trzeciej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" w TVP2.
Według nieoficjalnych informacji na lodzie TVP widzowie programu zobaczyą m.in.: Agnieszkę Włodarczyk, Karolinę Malinowską, Katarzynę Zielińską oraz Michała Milowicza.
Plejada.pl

Komentarze (1 - 6 z 6)

- Zdecydowałam się na przyjęcie tej propozycji, bo chcę sprawdzić swój organizm - mówi Gosia Andrzejewicz
No to idź dziecko poskakać na bandżi, popływać bez klatki z rekinami, albo spytaj może Marka Kamińskiego, czy aby nie planuje jakiejś kolejnej wyprawy na biegun, bo może by cię zabrał ze sobą.

Ale taniec na lodzie?
K l i n (usunięte konto #3093) 5.08.2008 (19:53:54)
 0  
gosia roolez
 0  
o matko, tylko nie ona...
micsyd (usunięte konto #2599) 5.08.2008 (20:30:23)
 0  
Czego się spodziewałeś? Żadna, ale to żadna szanująca się znana osoba mediów nie weźmie udziału w tak ryzykownym programie. Za granicą zdarzały się takie wypadki, że szkoda gadać. Nie dziwię się, że udział w tej produkcji biorą takie a nie inne 'gwiazdki' - część z nich chce o sobie przypomnieć, część chce się wylansować a większość godzi się na występ w takim programie ze względu na świetny zastrzyk gotówki.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 sierpnia 2008 o 21:44:10 przez Ice).
 0  
PUDELEK kupil media2? qrde co za news, co ona ma wspolnego z tematyka tego serwisu?
 0  
Tylko tyle, że rzecz się będzie działa w mediach publicznych :)
 0