Łukasz Szewczyk12.08.2008 (17:39)19 komentarzy

Kto zatańczy na lodzie?

Tabloid Fakt twierdzi, że dotarł do pełnej listy uczestników trzeciej edycji show telewizyjnej Dwójki - "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jakie osobistości zobaczymy w programie? Między innymi aktorkę Agnieszkę Włodarczyk oraz piosenkarkę Gosię Andrzejewicz.
Lista uczestników trzeciej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" przedstawia się następująco: Karolina Malinowska, Gosia Andrzejewicz, Agnieszka Włodarczyk, Beata Ścibakówna, Kasia Zielińska, Jolanta Rutowicz, Kasia Burzyńska, Michał Milowicz, Conrado Moreno, Rafał Cieszyński, Paweł "Konjo" Konnak, Samuel Palmer.
Fakt

Komentarze (1 - 10 z 19)

ble ble ble. Wszystkie show tv publicznej są do kitu. W stacjach komercyjnych zatrudniają profesjonalistów i płacą kupe kasy dlatego mają większą widownię i się wcale nie dziwie. Ja po obejrzeniu jednego odcinka tego show natychmiast zrezygnowałem z dalszego oglądania. A pan Urbański jeszcze twierdzi że on jest misyjny i promuje łyżwiarstwo. No takiej żenady nie ma w żadnej innej tv;]
 0  
to będzie ostatnia edycja. 2 juz straciła mnóstwo widzów, a tutaj poza 2, 3 nazwiskami nie ma nikogo ciekawego. A w tym samym czasie będzie Fabryka gwiazd i te programy będą sobie nawzajem odbierać widzów. I do tego taniec na lodzie zacznie się chyba nieco później
 0  
Co to kogo obchodzi jak tańczą na lodzie jakieś tam gwiazdy.
Płacą im ogromne pieniądze za ich wygłupy z mojego abonamentu,a powinni w to miejcse nadać naprawdę dobry film lub program popularno-naukowy.
SZCZYTY GŁUPOTY I BEZMYŚLNOŚĆI.
Jak prezes TVP zapłaciłby ze swoich poborów to jestem pewien że takiego dziadostwa nie było by w TVP.
OTWÓŻCIE WREŚCIE OCZY !!!!!!.
 0  
Zdecydowanie zgadzam się z moimi przedmówcami, jednak emisja programu "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" ma jeden plus - oglądalność. Mogę się założyć, że dobre ambitne kino nie przyciągnęłoby tylu widzów co lodowe show (co prawda to Telewizja Polska, więc rzekomo nie powinno im aż tak zależeć na oglądalności :) Sądzę jednak, że 3 edycja programu będzie hitem Dwójki. Spowodowane jest to bardzo kontrowersyjną listą uczestników m.in. Kasia Burzyńska, Gosia Andrzejewicz, a już na pewno Jola Rutowicz - któraś z nich na 100% wda się w konflikt z Dodą, która także przyciągnie swoich fanów przed telewizory. Wiosną spadła oglądalność, bo i zainteresowanie wokół głównej atrakcji programu, czyli Dody spadło. Teraz jest promocja reedycji płyty, afera z Majdanem, rzekomy konflikt z Wiśniewskim i kontynuacji wojny z Górniak i jeszcze jesienią premiera filmu Krzysztofa Zanussiego w którym gra. Myślę, więc że 3 edycja na pewno prześcignie oglądalnościowo poprzednią, a przy dobrej kampanii reklamowej może nawet pokonać pierwszą :)
 0  
ja nie zatańcze!
 0  
Czy to jest pewna lista, czy kolejne domysły. Z tego co czytałem to Rutowicz odrzucała możliwość wzięcia udziału w tym programie. Jednak coś mi się nie zgadza w koncepcji tego programu jest, że na lodzie mają występować gwiazdy, czyli tak zwane VIPy. Jakim prawem więc wśród uczestników znajdować się ma Rutowicz. Przecież z niej nie jest żaden VIP czy też gwiazda!!!
 0  
Dlaczego mój abonament ma iść na gażę dla Dody i jej podobnym,za ich wygłupy przed kamerami niech płaci ze swojej kieszeni prezes TVP.
Nie chcę aby moje pieniądze szły na te dziadowskie programy.
Płacę i chyba mam prawo do dysponowania moim abonamentem.
Skoro TVP jest telewizją misyjną to gdzie są programy <<TVP SPORT>>
<<TVP HISTORIA>>
<<TVP HD>>
Oszustwo i nic więcej.
 0  
Czyli bez rewelacji.
 0  
Ariel 1801 te kanały są na n dla wybranych. He he he . Ja je mam i są do bani. Ale fakt powinno sie je dać złapać na kawałku drutu. Albo chociaż na antenie siadkowej.
 0  
Ariel - płacisz bo musisz i nic za to wymagać nie możesz- takie jest prawo monopolu, a TVP ma monopol - największe pokrycie w kraju a co za tym idzie zainteresowanie władzy.
 0