Łukasz Szewczyk14.08.2008 (14:24)106 komentarzy

Jola i Jarek w nowym show Czwórki

W sobotę, 6 września 2008 roku, na antenie telewizyjnej Czwórki pojawi się nowy program Jolanty Rutowicz oraz Jarka Jakimowicza - "J & J - czyli Jola i Jarek". Jak zapewnia nadawca, nowa produkcja to innowacyjne połączenie serialu komediowego z formułą reality show.
Bohaterami nowego serialu typu reality comedy - "J & J - czyli Jola i Jarek" - w telewizyjnej Czwórce  są Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz, którzy poznali się na planie reality "Big Brother V". Wczęsniej Jolanta wygrała czwartą edycję programu "Big Brother 4.1", z kolei Jarek Jakimowicz wygrał edycję "Big Brother V" dla VIP-ów.
Jola Rutowicz i Gosia Andrzejewicz

Od czasu gdy wystąpili w "Big Brother" mnożą się doniesienia i spekulacje na temat ich związku. Jarek i Jola zdecydowali się wziąć udział w nakręceniu serii odcinków serialu komediowego, który opowiada o ich wspólnym życiu.

Jarek Jakimowicz i Joanna Liszowska

Obok śledzenia prywatności Jolanty i Jarka ważnym elementem programu będą odwiedziny gości. Wśród nich znajdą się m.in.: Piotr Zelt - aktor, przyjaciel Jarka Jakimowicza, Joanna Liszowska, Gosia Andrzejewicz, Klaudiusz Sevkovic, Manuela Michalak. W mieszkaniu Jarka i Joli pojawi się także grupa żołnierzy i wycieczka Japończyków.

Jola, Jarek i ich gość - Isis Gee

"J & J - czyli Jola i Jarek" w telewizyjnej Czwórce od 6 września 2008 roku w soboty i niedziele po wieczornym filmie, około godziny 22.30.
fot. TV4

Komentarze (1 - 10 z 106)

Jezu.....Teraz to już mogę wykasować TV4 z listy programów...dla bezpieczeństwa, żeby się na nich nie natknąć. TV4 już całkowicie upadła.....
 0  
Kompletne dno...
 0  
TV4 co tam ciekawego było hymmm

Formuła 1
WRC
---
Kinomaniak (ulubiony mój program o kinie szkoda że nie mam za bardzo czasu i nie oglądam go zbyt często miło by było gdyby był dostępny online)

i to tylko tyle...

Seriale jakie lecą też są dobre ale już oglądałem...
24h
Jericho
i stary ale dobry serial Skrzydła...

Dlatego jeszcze nie będę kasował tego kanału...
 0  
Jola gwiazdką Czwórki...

Przynajmniej wiadomo że uczestnicy "Fabryki Gwiazd" będą mieszkać w nowym domu.
 0  
Ja tam chętnie obejrzę ten program...
 0  
Przynajmniej wiadomo że uczestnicy "Fabryki Gwiazd" będą mieszkać w nowym domu.
Przecież od dawna wiadomo, że dom Fabryki Gwiazd będzie znajdować się w Warszawie w Wilanowie. Za produkcję nie będzie odpowiadać Endemol z ATM-em tylko SAM Endemol...
 0  
@Ice:A ten program kto będzie produkował??
 0  
J&J? Również Endemol.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 sierpnia 2008 o 16:49:55 przez Ice).
 0  
cyfrzak opanuj emocje. Nie jestes w cyrku tylko na stronie poświęconej mediom.

Jeden z najgorszych? Chyba nie widziałeś naprawdę najgorszego kanału....
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 14 sierpnia 2008 o 16:52:14 przez Ice).
 0  
Wskaż mi gorszy to sie z Tobą zgodzę. A poza tym co oferuje takiego Czwórka, czego nie było wcześniej na Polsacie ? Oczywiście oprócz autorskich programów
 0