Łukasz Szewczyk26.08.2008 (15:36)2 komentarze

Jesień z ZigZap z nowymi prowadzącymi

Od września 2008 roku na antenie telewizji dla dzieci i młodzieży ZigZap pojawią się nowi prowadzący, wśród nich aktor młodego pokolenia Bartosz Obuchowicz, oraz nowe programy i seriale.
W programach "Brejk" i "Przymierzalnia" we wrześniu powitają widzów nowi prowadzący. Pierwszy program poprowadzi Ida Nowakowska finalistka pierwszej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", zaś w "Brejk" poprowadzi Bartosz Obuchowicz znany m.in. z seriali "Na dobre i na złe".
Wśród nowości autorskich na ZigZapie  muzyczna lista hitów "Flipper Box", którą poprowadzi Mateusz Banasiuk oraz to i owo dla miłośników czworonogów, czyli "Zwierzakowo". W ramóce pozostanie także program "Przymierzalnia".

"Szpieg w krainie gwiazd" wyruszy do akcji z kolejnymi misjami specjalnymi. Tajne agentki Pola i Biba we wrześniu odkryją tajemnice Toli Szlagowskiej z Blog 27, a w październiku Gieorgija uczestnika drugiej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz".

Jesień z ZigZapem to także nowe filmy i seriale. Z nowości na ZigZapowej antenie miedzy innymi kultowy animowany "Batman", świat dziewczyńskich problemów "Lola i Virginia", szalona rodzinka i jej oswojona krowa czyli "Krasula & My", specjalny odcinek serialu "6 w pracy: Snow Job" oraz holenderski film pełnometrażowy "Konik Świętego Mikołaja".

Także od wrześniu kolejna seria "Zoey 101" z Jamie Lynn Spears w roli głównej, nowe perypetie bohaterów serialu "Degrassi: Nowe Pokolenie" oraz "Ruby Gloom". Pod koniec września ruszy także nowa strona internetowa stacji.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Obuchowicz ???? pewnie będzie prowadził program Za trzy i jego pamiętne "konkursik" !!!!

pozdro
 0  
Batman? Odkupiony od CN?
 0