Michał Rogowicz01.09.2008 (10:03)4 komentarze

OnAir! zwiększa zasięg

OnAir! jest już dostępny dla użytkowników platformy n. Pierwszego września został również udostępniony nowy serwis internetowy onair.pl.
Obecność OnAir! na platformie cyfrowej n to krok, który gwarantuje stacji dotarcie do większej ilości osób grupy docelowej. Cieszymy się, że ITI Neovision docenił jakość naszej oferty programowej – mówi Przemysław Borkowski, Project Manager OnAir!

Wraz z modyfikacją jesiennej ramówki, został oddany użytkownikom nowy serwis internetowy stacji. Zapewnia on większą interaktywność. Każdy zarejestrowany użytkownik ma m. in. możliwość pobrania archiwalnych fragmentów programu, komentowania i oceniania ich. Nowa strona to również możliwość bieżącego śledzenia emitowanych utworów.
Wprowadzone modyfikacje z pewnością przełożą się na zwiększenie ilości użytkowników powracających – dodaje Borkowski.

OnAir! to działająca od roku komercyjna rozgłośnia internetowa emitująca program muzyczny w formacie CHR.
OnAir!

Komentarze (1 - 4 z 4)

Zdębiałem... O każdym pierwszym lepszym internetowym radyjku będziecie zamieszczać newsy? W ofercie nRadio są setki stacji i żadna z nich nie robi wokół siebie tylko szumu co "łonerek". Nowa, jesienna ramówka? Jaka ramówka? :D "Łonerek" się bardzo intensywnie promuje i używa wielkich słów, ale to co oferuje ma się niajk do faktycznej oferty. No chyba że pasmem/audycją nazwiemy średnio jedno voicetrackowane wejście w godzinie. Stanowisko "project manager" w czymś, co prawdopodobnie nie jest nawet firmą - brzmi kuriozalnie. Tytułomania rodem z internetowych "stacji" tworzonych przez czternastolatków, tyle że ci używają sformułowań typu "naczelny prezes, główny admin" (przynajmniej w zgodzie z naszym językiem). Jedno, co "łonerkowi" można przyznać - wykosztowali się na to, by ten stream z bardzo przeciętnie sformatowaną muzyką (format cwp - co wytwórnie podeślą) jako tako brzmiał. Jednak od tego półproduktu wręcz wieje nudą, co niejako potwierdza liczba słuchaczy. No nie żartujcie, redaktorzy z Media2, że wystarczy Wam podesłać informację prasową na temat dowolnego serwisu i momentalnie będziecie promować go w swoim portalu... Sezon ogórkowy się skończył i nie trzeba się posiłkować tematami o różnych dziwnych projektach, o których poza znajomymi twórcy mało kto słyszał.
 0  
Fajny wpis, naprawdę mistrzostwo świata. :)
 0  
" ale to, z czym się reklamują, ma się nijak do faktycznej oferty" - powinno być. Przepraszam, lapsus calami :)
 0  
Pierwszy raz o tej stacji słyszę.
 0