Beata Ratuszniak08.09.2008 (15:18)1 komentarz

Wyborcza "Gazetą Roku" World Young Reader Prize

Gazeta Wyborcza zdobyła tytuł "Gazety Roku" w konkursie World Young Reader Prize organizowanego przez WAN - związek wydawców i redakcji z ponad stu krajów. Wyłoniona została spośród 79. dzienników z 35. krajów.
Celem konkursu "World Young Reader Prize" jest wyróżnienie gazet, które w sposób innowacyjny komunikują się i rozwijają ofertę adresowaną do młodych odbiorców. Konkurs organizowany jest przez Światowy Związek Prasy (WAN) skupiający wydawców i redaktorów ze 102 krajów świata.
Projekt „Mini-Euro 2008” polegający na zorganizowaniu mistrzostw w piłce nożnej dla dzieci został wyróżniony w kategorii „marka” (brand), natomiast akcja „Solidarni z Tybetem” uzyskała wyróżnienie w kategorii „służba publiczna” (public service). „Gazeta” jest pierwszym w historii WAN tytułem, który uzyskał 3 nagrody w konkursie "World Young Reader Prize".

W zeszłorocznym konkursie "World Young Reader Prize" zorganizowanym przez WAN "Gazeta" została nagrodzona za akcję obrony Rospudy i cykl redakcyjny "Polska dla Polaków" .

Komentarze (1 - 1 z 1)

Qrcze, a ja jakoś nie mam przekonania do tego papieru, bardzo rozmazuje g..wno po tyłku. znajomi mnie namówili że tylko do WC się nadaje, ale widzę nawet do tego nie - więcej jej nie kupię.
 0