Beata Ratuszniak08.09.2008 (17:05)25 komentarzy

Będzie mniej spamu na naszej-klasie?

Policja w Katowicach i w Łodzi postawiła zarzuty czterem osobom. Są podejrzani o rozsyłanie spamu na portalu społecznościowym nasza-klasa.pl.
"Walczymy ze spamem!" - brzmi oficjalny komunikat, który wyświetla się użytkownikom naszej-klasy. Pracownicy portalu rozpoczęli bowiem działania, które mają uchronić społeczność od niechcianych wiadomości.
Są już pierwsze efekty. Dział Bezpieczeństwa naszej-klasy, przy współpracy z katowicką i łódzką policją, postawił zarzuty czterem osobom, które są podejrzane o rozsyłanie niechcianych informacji handlowych. W zeszłym tygodniu, dwóch nieletnich użytkowników, stworzyło program, który do każdego nowego zdjęcia automatycznie dodawał komentarz, z komplementem i z reklamą. 16-letni spamerzy na swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Pewnie chłopcy z fuzj0n grup.
 0  
NK to jeden wielki spam. Natychmiast powinni zlikwidować konta fikcyjne. Tylko wtedy już nie mieliby 14 mln użytkowników i tylu odwiedzających.
 0  
Ja kiedyś się zarejstrowałam i po zebraniu 180 osób tak na około wypisałam się z NK i mam spokój
 0  
Ciekawe dlaczego nie zamykają roznosicieli ulotek? Żenada po prostu.
 0  
n-k powoli staje się nudna :/ wszystkich już mam i co tu jeszcze na niej robić?? a zdjęcia które znajomi wstawiają są po prostu wielkim szpanem (zwłaszcza po wakacjach) i głupotą co u niektórych albo jak ktoś wygląda jak paszczur a komentarze ma typu " cud miód orzeszki" albo "bosko wyszłaś" no jeb...ąć można....
 0  
I to jest właśnie dobre - ludzie straszą wyglądem (z reguły jakieś grube laski), a ich koleżaneczki zamiast się zamknąć, to piszą jak ślicznie wygląda i zupełnie nic się nie zmieniła, choć przytyła 20kg. Przynajmniej jest się z czego pośmiać :-)
 0  
dla mnie nasza lasa to dno. robienie z siebie małpy w internecie żeby wszyscy mnie oglądali i rzucili jakiś komentarz (czytaj kiść bananów). Poza tym dla Twórców naszej klasy należą się oklaski. Wykombinować jak wyłudzić od ludzi dane osobowe i później nimi móc handlować to naprawdę wielka sztuka. a wsytarczyło stworzyć stronę gdzie jest kolorowo a ludzie lgną do niej niczym owady do światła.
 0  
zalozylam nasza klase czekam od 6 2 dni na poczcie na potwierdzenie!
jest 2 opcja katalog spam gdzie on jest????
 0  
kiedy w koncu bede zarejestrowana na naszej klasie
 0