Michał Rogowicz09.09.2008 (10:09)1 komentarz

Uparta jak Brook – nowe reality show na VH1

Program zagości na antenie VH1 Polska już 10 września. Brook Hogan (znana z reality show Uparty jak Hogan), 19-latka, wschodząca gwiazdka pop i córka nadopiekuńczego ojca - króla wrestlingu Hulka Hogana, decyduje się żyć według własnych reguł.
Ucieka spod bezpiecznych skrzydeł rodziców, wynajmuje mieszkanie w Miami i wkracza w świat dorosłych, pełen pokus i zagrożeń. Serial dokumentuje codzienne życie Brook, rozwój jej kariery muzycznej oraz perypetie uczuciowe. Mieszkając w South Beach słynnym kurorcie Miami, córka Hulka Hogana po raz pierwszy poczuje smak randek i nocnego życia. Widzowie będą mieli okazję poznać jej przyjaciół, współlokatorów, tancerzy z zespołu, choreografów, producentów muzycznych, partnerów biznesowych. Będę również towarzyszyć Brook w ważnych momentach w jej życiu. W serialu pojawią się również znani już wszystkim, członkowie rodziny Hoganów: rodzice Hulk i Linda oraz brat Nick.
Premiera w VH1 Polska: 10 września
Emisja: środa g. 21:30
VH1

Komentarze (1 - 1 z 1)

Oni są zajebiści...nareszcie można się oderwać od szarej rzeczywistości...nie przeczcie...i wejść we wspanialy ich świat...It's amazing...
 0