Michał Rogowicz17.09.2008 (10:22)4 komentarze

Google Chrome może być jeszcze szybsze

Google Chrome zachwyciło użytkowników oraz branżę komputerową swoją wydajnością i szybkością - szczególnie błyskawicznym ładowaniem skryptów Java. Przedstawiciele Google twierdzą, że przeglądarka może działać jeszcze szybciej.
Kevin Millikin twierdzi, że kod najnowszego Google Chrome jest unikatowy. Istnieje jednak jeszcze wiele ciekawych tematów na które warto zwrócić uwagę. Inżynier dodaje również, że przeglądarka w przyszłości może być jeszcze lepsza.
Google pracuje nad tym, aby Chrome zapamiętywał skrypty, które już pobrał. Dane nie trzeba by było pobierać jeszcze raz, a ładowały by się z pamięci komputera.
PC World Komputer

Komentarze (1 - 4 z 4)

jak dla mnie ta przegladarka jest prawie idealna, jedyny ale ważny mankament to że nie blokuje reklam i nie wspułpracuje z programem AdMuncher
 0  
Od premiery korzystam na przemiennie z FF i również uważam, że jest lepsza i zdecydowanie szybsza. Dokładnie, gdyby można było blokować reklamy.
 0  
no to ja mam może dziwnego kompa, ale około 90% razy jak siedzę spod chrome'a to się zawiesza na jakieś stronie bo błędy wyskakują... wkurzam się i wracam do FF... nie wiem co z tym jest :/
 0  
Co do szybkości to najszybsza jest Opera... oczywiście po wcześniejszym odpowiednim skonfigurowaniu ustawień.

2 miejsce Chrome
3. Firefox (bo zamula strony)
 0