Beata Ratuszniak17.09.2008 (13:51)7 komentarzy

Fakt dla Polaków na Wyspach

Już w najbliższy czwartek, 18 września, w Wielkiej Brytanii i Irlandii ukaże się pierwsze wydanie tygodnika Fakt dla Polaków mieszkających na obu wyspach. Tygodnik będzie wydawany w dwóch wersjach: "Fakt dla Wielkiej Brytanii" i "Fakt dla Irlandii".
"Fakt dla Wielkiej Brytanii" będzie dostępny w około 7 tys. punktów sprzedaży prasy w Wielkiej Brytanii, m.in. w hipermarketach oraz polskich i etnicznych sklepach. Za dystrybucję odpowiada firma Quickmarsh Distributions. Cena tygodnika to 1,20 funtów.
"Fakt dla Irlandii", w cenie 1,50 euro, trafi do około 3,7 tys. irlandzkich punktów sprzedaży poprzez firmę Newspread Ltd. Fakt będzie dystrybuowany również w punktach, w których zakupy robią polscy emigranci. Łączny nakład "Faktu dla Wielkiej Brytanii" i "Faktu dla Irlandii" wynosi ponad 30 000 egzemplarzy.

W obu tygodnikach czytelnicy znajdą informacje z Polski i świata, poradniki, przewodniki i raporty dotyczące życia w Wielkiej Brytanii i Irlandii - edukacji, świadczeń socjalnych czy służby zdrowia. Tygodnik zawierać będzie również serwis sportowy oraz dodatek Fakt TV z pełnym programem telewizyjnym polskich stacji.
Axel Springer

Komentarze (1 - 7 z 7)

ale wstyd
 0  
Naprawdę wielki obciach! FAKT!
 0  
To nie wstyd to obraz polskiego społeczeństwa na wyspach. Nie chcę się odnosić do wszystkich ale niestety większość to pustaki po podstawówce, którzy będą czytać fakt :) Nie ma co ukrywać, że "normalni" ludzie czytają tą gazetę.
 0  
ucan - tyle ze potem przyjedziesz do takiej UK czy na Zachod i tak beda wszystkich odbierac jak mowisz - i dla nich kazdy Polak bedzie taka Jola R.
 0  
ciekawe kiedy jakis polski telcom podpisze umowe o wspolpracy z GB byloby milo...
 0  
Kiedy wreszcie w Polsce pojawią się operatorzy komórkowi mający w swej ofercie tanie rozmowy zagraniczne jak to np. ma Lebara Mobile? lebara-mobile.co.uk - można zobaczyć jakie mają atrakcyjne stawki
 0  
te debile z faktu chyba nawet nie wiedza ile kosztuje gazeta codzienna w uk!!! od 30p do ok 1£ a kto im kupi tabloida za £1.20?i bedzie to samo co z polskim "the sun"...chyba malo kto to kupowal i wiedzial o tym a co do dodatku tv to powinien byc z ang.stacjami a nie z polskimi!
 0