Michał Rogowicz20.09.2008 (18:30)3 komentarze

Wilki w Alei Gwiazd

Już za tydzień, w piątek 26. września, zespół Wilki odsłoni kolejną gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie. Aleja Gwiazd to wspólny projekt radia RMF FM i Miasta Kraków, który ma na celu uhonorowanie największych, polskich i zagranicznych, gwiazd muzycznych.
Aleja Gwiazd powstaje pod Wawelem, na nadwiślańskich bulwarach. Artyści, lub zespoły, są zapraszani na uroczyste wmurowywanie gwiazdy, na której znajdą się ich nazwiska. Pierwszą gwiazdę (tablicę pamiątkową) odsłoniła Celine Dion - 28. czerwca, a kolejne: Budka Suflera (9. lipca) i Krzysztof Krawczyk (31. lipca).
Początek uroczystości o godzinie 18:30.
Inf. prasowa

Komentarze (1 - 3 z 3)

Szczerze mówiąc nie wiem co oni tam robią. Wilki już od dawna nie są gwiazdami. Udowodnili to w Opolu
 0  
Mamy już Aleję Gwiazd w Opolu. Do Krakowa ten sztuczny błysk w ogóle nie pasuje. RMF nie raz to udowodnił. Kraków to nie jest miasto na gwiazdeczki. Opole ma swój festiwal i dlatego tam Aleja pasuje. Zresztą, co ja będe wiele pisał...
 0  
Teraz nadchodzi czas w którym mozna posłuchac Wilkow na zywo.
W konkursie Muzodajni dziesięciu użytkowników serwisu, którzy w okresie od 18 do 25 lutego pobiorą najwięcej utworów, zostanie nagrodzonych zaproszeniami na ten niecodzienny koncert!


27 lutego w warszawskim teatrze Studio Buffo swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach zaprezentuje zespół Wilki.
 0