Beata Ratuszniak23.09.2008 (14:18)10 komentarzy

"Istne Szaleństwo" na antenie Czwórki

Nowe show emitowane na antenie TV4 ma zweryfikować stereotypy: czy mężczyźni wolą blondynki, i czy kobiety zawsze się spóźniają? Pierwszy odcinek już 4 października.
To program dla ludzi i o ludziach, którzy nie boją się prawdy o sobie. Uczestnicy muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, włącznie z tymi, których zgodnie ze stereotypami, w ogóle nie posiadają.
Zawodnicy będą wykonywać zadania, odpowiadać na podchwytliwe pytania z różnych dziedzin wiedzy. Pod koniec każdego odcinka z gry odpadają kolejne osoby. Główną nagrodą jest 30 tysięcy złotych i egzotyczna wycieczka. Pierwszy odcinek show na antenie Czwórki już 4 października. Program poprowadzi Kuba Klawiter.

Komentarze (1 - 10 z 10)

...żałosne
 1  
Ciekawe co to będzie, ale skoro prowadzi Kuba, to mam nadzieję na dobrą zawabę
 1  
byłam na nagraniu jako publiczność.... żenada....np.uczesticy wybiegli w trakcie nagrań, wymiotując...głupszego programu chyba jeszcze nie było
 1  
dzisiaj (tj. 04/10- sobota) ogladalem fragment tego teleturnieju. jedno z pytan bylo takie:
Ilu jest prowadzacych program "Top Gear" ?
od samego poczatku przewinelo sie kilkanascie osob, ale obecnie Top Gear prowadzony jest przez trzy osoby: Jeremy Clarskon, Richard Hammond i Jason Dawe oraz "tajenmniczy" Stig.
Dlaczego poprawna odpowiedzia na to pytanie byla "B"- dwie osoby ???
 1  
Dlaczego poprawna odpowiedzia na to pytanie byla "B"- dwie osoby ???

Dlatego, ze pytanie brzmialo: 'Ilu, oprocz Jeremy'ego Clarksona jest prowadzacych TOP GEAR?". Poprawna odpowiedz: 2, Chomik i james. Ogladanie telewizji wymaga niestety myslenia, kolego telewidzu :(
 1  
,,byłam na nagraniu jako publiczność.... żenada....np.uczesticy wybiegli w trakcie nagrań, wymiotując...głupszego programu chyba jeszcze nie było "
to powiem kolego że chyba Ciebie tam nie było bo ja byłam i jestem pewna ze nie bylo takiej sytuacji co nie zmienia faktu ze program... hm nudny
 1  
jeeest/lub będzie taka sytuacja z żyganiem, ale całkiem to niewinna sytuacja bez przesady ;)
 1  
Obi masz racje. Obi wiecjej takich telewidzOW jak ty, zarazem mnie takich jak ja 8).
 1  
Ale kapota. Uśmiałem się jak norka. To jest głupsze od W11.
 1  
każdy się może pomylić, tym bardziej 13 dnia miesiąca. Krytykować też łatwo, tym bardziej stojąc z boku. Chociaż program faktycznie do ambitnych nie należy. Ale z drugiej str kto teraz produkuje ambitne teleturnieje?;)
 1