Beata Ratuszniak24.09.2008 (13:35)8 komentarzy

Wystartował Google News po polsku

Google News od dzisiaj działa w polskiej wersji językowej. W serwisie można przeczytać informacje pochodzące z ponad 300. źródeł.
W serwisie Google News  użytkownicy mogą przeglądać nagłówki i krótkie fragmenty artykułów. Po kliknięciu wybranego nagłówka, zostają przeniesieni bezpośrednio na witrynę danego wydawcy.
Polska wersja językowa serwisu Google News  jest dostępna pod adresem news.google.pl. Po dzisiejszej premierze, na świecie funkcjonuje już ponad 40 wersji regionalnych Google News, dostępnych w 23 różnych językach.

W polskiej wersji Google News przeczytamy m.in. informacje publikowane w Dzienniku , Gazecie.pl , TVN24.pl , Wirtualnej Polski , Dziennika Internautów , Trybuny  czy też Onetu .

Ostatnio o Google News  zrobiło się głośno, gdy serwis ten przez pomyłkę przedrukował informację sprzed sześciu lat. Przez błąd Google, amerykańska spółka United Airlines straciła ponad miliard dolarów. Sprawa ma trafić przed sąd.

Komentarze (1 - 8 z 8)

milo, ze w koncu zrobili, ale raczej nie bede korzystal
 0  
fajnie, ale jakis chaos tam panuje... nawet jak samemu sie dostroi to i tak
 0  
Bartheq
(...) raczej nie bede korzystal
K l i n (usunięte konto #3093) 24.09.2008 (14:29:29)
 1  
Mnie się podoba.
 0  
nareszcie...

ale co mnie martwi - w dystrybucji na iphone jeszcze nie ma polskiej wersji językowej..... screen - wrzuta.pl/obraz/47CShSdLty/
 0  
-> konkurecha wykop.pl :P
 0  
i dla żal.pl ...
 0  
Surprising to think of somthenig like that
 0