Beata Ratuszniak26.09.2008 (12:19)33 komentarze

PiS: bojkot TVN-u trwa

Według Jarosława Kaczyńskiego, bojkot TVN i TVN24 będzie trwał nadal. Dlaczego? Nie osiągnął bowiem oczekiwanego celu. Tym samym na antenie stacji nadal nie będą pojawiać się politycy Prawa i Sprawiedliwości.
- Bojkot nie osiągnął swoich celów, bo nie mam żadnych gwarancji, że gdybyśmy wrócili do TVN, to będzie inna sytuacja niż czterech na jednego. Filmiki, prowokacje, ściganie się przez tych czterech pozostałych w inwektywach, pomówieniach - powiedział lider PiS  podczas spotkania z dziennikarzami.
Jarosław Kaczyński podkreślił też, że w trakcie środowego posiedzenia Komitetu Politycznego PiS nie rozmawiano o możliwości zakończenia bojkotu.

Przypomnijmy, bojkot TVN  i TVN24  PiS ogłosił 17 lipca. Powodem był brak obiektywizmu dziennikarskiego wobec niektórych ugrupowań. Od tamtej pory jednak kilku polityków PiS wypowiedziało się dla TVN-u. Nie zostali jednak ukarani przez partię - tłumaczyli, że mówili do innej kamery, a obok stali akurat operatorzy TVN. W programie "Kawa na Ławę" pojawił się także poseł Michał Kamiński.

PiS wciąż zarzuca TVN nieobiektywność.
- To nie ma nic wspólnego z debatą publiczną. To jest nienawiść plus niestety to, że PRL zniszczył nam elity i te nowe są cokolwiek niedojrzałe - zauważył były premier. I nadal zapowiada bojkot stacji.
PAP

Komentarze (1 - 10 z 33)

przynajmniej można w spokoju obejżeć fakty i informacje bez tych kłamczuszków
 0  
jeszcze tylko na TVP, radio, Internet i życie stanie się piękniejsze
prawdajesttamgdziejestjah 26.09.2008 (12:30:43)
 0  
Jakie to szczęście.Sielanki bez PISu ciąg dalszy
 0  
i bardzo dobrze chociarz tvn jest bez tych z pis-u. do zycia oni sa wogule nie potrzbni. jeszcze polsat i tvp nie beda ich brali. to wystapia tylko w tv trwam. hi hi
 0  
jezeli urazilem kogos z pisz-u to nie bede przepraszal tylko napisalem to co mysle.
 0  
a ja bede bojkotowal PiS. Nie sobie juz ida w PiS du
 0  
chwalić Pana
 0  
do obserwatora -- pisz też nie cierpi pisu
 0  
wszyscy w Pisie są tak wrażliwi jak geje których znam :D nie rozumie czemu jedni nie lubią drugich. hehe :D
 0  
Niech bojkotują TVN. Od dawna ten kanał był subiektywny w swoich poglądach politycznych.
 1