Michał Rogowicz01.10.2008 (10:55)1 komentarz

Ekologiczny serwis aukcyjny

World of Good to nowy serwis aukcyjny opierający się na zasadach sprawiedliwego handlu. Witryna ma ułatwić dostęp do towarów produkowanych w zgodzie z przyrodą i na uczciwych warunkach – bez szkody dla pierwotnych wytwórców.
Swoje wyroby oferują między innymi rzemieślnicy i plantatorzy z Ameryki Łacińskiej i Afryki. Serwis został stworzony przy współpracy polskich programistów.
Coraz bardziej popularny staje się trend, w myśl którego konsumenci nie wahają się zapłacić więcej za nabyte towary. W zamian zyskują pewność, że to, co kupili zostało wytworzone legalnie (między innymi bez wykorzystywania i narażania życia pracowników) oraz zgodnie z zasadami ochrony środowiska.
Polscy użytkownicy kupują towary na takiej samej zasadzie jak na eBay, natomiast jeśli chcą coś sprzedać, muszą uzyskać odpowiedni certyfikat od jednej z „zielonych” organizacji (np. Fair Trade). Na stronie można znaleźć unikatowe towary w 15 kategoriach, między innymi „sztuka”, „biżuteria i akcesoria”, „ubrania”, czy „produkty spożywcze”. Aplikacje służące do wystawiania produktów na aukcjach ekologicznych oraz sprofilowane konta użytkowników przygotował polski zespół programistów z Agencji Internetowej 4Kroki.

Serwis aukcyjny dostępny jest pod adresem www.worldofgood.com
inf. prasowa

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ta witryna jest nieosiągalna :D Szkoda. A tak zapytam na marginesie czy wiecie coś na temat implantu w Warszawie?
 0