Michał Rogowicz04.10.2008 (9:36)32

Dodatkowe informacje o Telewizji na kartę

Wczoraj nastąpił długo oczekiwany start pierwszej w Polsce Telewizji na kartę, której właścicielem jest spółka Cyfrowy Dom. Teraz przedstawiamy zdjęcia dekodera oraz parametry techniczne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 32)

Dla czego tak mało polskich kanałów? Dojdą jakieś nowe?
 0  
Jak mało, to platformy cyfrowe się już kłaniają - tam jest więcej polskich i polskojęzycznych kanałów - a TNK nie po to zostało stworzone, żeby oferować wszystkie polskie i polskojęzyczne kanały prawie za darmo ;-) To, że pojawiły się takie kanały jak nSport, czy Disney Ch., to raczej gest ze strony ITI, żeby zaczęcić do kupowania tej oferty - inaczej pewnie TNK nie zdołałby konkurować z pakietem Mini od CP, który oferuje i Polsaty i TVN-y i kanały TVP.
 0  
Skąd się bierze tyle idiotycznych komentarzy u Polaków jak ten jasia.
Człowieku, to jest oferta na kartę, skierowana do najmniej wymagających ludzi, którzy ogladają tylko podstawowe kanały lub mają problem z odbiorem przez nadajniki naziemne! Chcesz więcej kanałów to bierzesz N-kę lub inna cyfrowa platformę. Rozumiesz czy zrozumienie tego przekracza możliwości Twojego umysłu?
 0  
Ja wszystko rozumiem - ale zdumiewasza mnie, to cudeńko jest na kartę? To jak załaduję za 20 zł to ile będę mógł oglądac? Bo w plusie mam za taka kwotę 120 minut. Myślę , że tu dadza więcej oglądania.
resumujac co jak co ale np canalplus, hbo i tympodobne powionni by jeszcze wprowadzic.
 0  
Zapomniałęm dodac - a starter ile kosztuje? I czy w nim sa już zwarte jakies darmowe minuty na oglądanie?
 0  
A czy telewizja POLSAT bedzie???????
 0  
czy istnieje możliwość odbierania kanałów z astry , czy operator to zablokował na tym sprzęcie ?
 0  
Tak Jasiu. Darmowe minuty i sms-y i mms-y masz gratis do wszystkich. do tego dekoder za zlotowe i mozesz dzwonic gdzie chcesz :D:D:D:D a do tego ogladac. Videorozmowy masz gratis i to az na tylu kanalach
 0  
O kurczaki to naprawdę dobra oferta, muszę isc do neonet popytać.
 0  
To jest dobra oferta od razu po zai disney chanel, tvp sport,n sport nic tam nie ma
 0