Michał Rogowicz04.10.2008 (9:36)32

Dodatkowe informacje o Telewizji na kartę

Wczoraj nastąpił długo oczekiwany start pierwszej w Polsce Telewizji na kartę, której właścicielem jest spółka Cyfrowy Dom. Teraz przedstawiamy zdjęcia dekodera oraz parametry techniczne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 32)

Polsat nie dadzą
 0  
Zapomnij o polsacie u tej telewizji bo ona jest polecana przez tvn, a tvn i polsat to się raczej nie lubią bo już rok się mid mogą dogadać o tvn cnbc biznes to o polsacie zapomnij.
 0  
O rety aż niedobrze się robi jak się czyta te ciągłe narzekania, a dlaczego nie ma tego albo tamtego za mało za drogo, najlepiej to jakby za 10zl dali wszystkie polskojęzyczne kanały ze wszystkich 3-ech platform, ale i tak na pewno byłoby źle i znalazłaby się jakaś maruda co by pisała ze nie ma VoD-u czy tez kanałów HD albo kiepski tuner. Naprawdę co niektórzy są żałośni. Jak dla mnie oferta jest ciekawa i na pewno nią wezmę. Nie rozumiem podniecania się tym Polsatem przecież no może poza F1 nie ma tam nic interesującego do oglądania, no może reklamy ale te są również na TVN!
 0  
Zestaw zakupiłem już kilka dni temu w sklepie RTV w małym miasteczku w małopolsce (sprzedawcy doskonale zorientowani nt oferty); zakupiłem dla teścia-emeryta; aktywowałem bezproblemowo wczoraj poprzez automat telefoniczny; jak dla mnie REWELACJA dla mało wymagających osób. Myślę, że jeżeli CP nie wprowadzi czegoś ciekawego do pakietu mini to straci wielu użytkowników; oferta TNK rozkłada go na łopatki. Wielkie brawa dla Cyfrowego Domu za nowatorską i doskonale przemyślaną ofertę. Teraz odpowiednia reklama i oferta będzie schodziła jak "świeże bułeczki". Tak na marginesie CP zrobił mały kroczek w przód tzn można aktywować pakiet mini na dowolnym dekoderze po zakończeniu obowiązującej umowy (do tej pory konieczny był zakup nowego dekodera).
 0  
Do tych któży nażekają na ofertę , oferta ta jest skierowana dla ludzi nie wymagających i chcących oglądać pełną ofertę tv-enów za symboliczne pienądze ,i dla ludzi któży nie mają dostępu do tych programów. dekoder z kartą za 199zł to nie wiele i jest o niebo lepszy od tego mini polsatowskiego chodzby o tyle że jest to produkt pożądnej niemieckiej firmy.
 0  
Marzy mi się taka telewizja cyfrowa,podobna do tej TNK,
tzn,że platforma cyfrowa posiada podstawowy pakiet kanałów,tych koncesjonowanych do nadawania naziemnego na terenie polski,plus kilka ogólno dostępnych,niekodowanych:
1.TVP1
2.TVP2
3.TVP INFO
4.TVP KULTURA
5.TVP HISTORIA
6.TVPOLONIA
7.POLSAT
8.POLSAT2
9.TV4
10.TV PULS
11.TVN
12.TVN7
13.TVSILESIA
14.TELE5
15.TV BIZNES
16.POLONIA1
17.MANGO24
18.VIVA PL
19.4FUN.TV
20.PATIO TV
21.ITV
22.PODRÓŻE TV
23.EDUSAT
24.TV TRWAM
Pakiet ten za 10 zł byłby dla mnie atrakcyjny.Do tego pakietu podstawowego,można byłoby za doładowanie dokupić dowolnie wybrany kanał z oferty dodatkowej.Opłata za jeden kanał mogła by kształtować się od 3 zł za kanał,do 6 zł za kanał premium,oraz 5 zł za kanał HD,i 8 za kanał HD premium.
Widz mógłby opłacać i oglądać te kanały,ktore mu odpowiadają.
Wszelkimi informacjami na temat kanałów,opłat,ile kasy mamy na karcie,można było by zarządzać z menu odbiornika,lub na automatycznej infolinii,oraz przez konsultanta.
Każdy,kto przez 3 miesiące,przekroczyłby średnią kwote 50 zł,mógłby liczyć na promocyjne doładowanie karty. Itd,itd,...
 0  
@Daro
Jak wejdzie DVB-T to w połączeniu z DVB-S FTA będziesz to miał za free, oczywiście bez "oferty dodatkowej".
 0  
Leszek częściowo się zgadzam z tobą było by fajnie jak by było tak jak piszesz. To by dopiero była oferta :) ale nic takiego nie nastąpi.
 0  
@Leszek1979
zgadzam się z Tobą,i masz dużo racji.Ale to nasze DVB-T kuleje,przynajmniej jak narazie.Gdy ruszy już na dobre,to można by kożystać później z doładowań kanałow z oferty dodatkowo płatnej,i to był by strzał w dziesiątke!Każdy dobierałby kanały wedle swoich upodobań,możliwości finansowych i technicznych.
 0  
Myślę,że TNK,daje temu początek! A narazie,życzę im powodzenia i zadowolonych klientów. ;-)
 0