Michał Rogowicz13.10.2008 (11:20)brak komentarzy

Katy Perry poprowadzi EMA

MTV Networks International ogłosiło, że tegoroczną edycję MTV Europe Music Awards poprowadzi debiutująca w tej roli Katy Perry. Piosenkarka jest także nominowana w dwóch kategoriach: „Najlepszy debiut” oraz „Najbardziej uzależniający kawałek”.
Ujawniono również nazwiska artystów, którzy ubiegają się o tytuł „Najlepszego europejskiego wykonawcy”. Ceremonia MTV Europe Music Awards 2008 będzie transmitowana na żywo, w czwartek 6 listopada o g. 21:00, z europejskiej stolicy kultury, Liverpoolu, a dokładnie z Liverpool Echo Arena. Nagrody są sponsorowane przez: edc by Esprit, Dell, Sony Ericsson.
Katy Perry jest jedną z najświeższych i najbardziej popularnych gwiazd, które pojawiły się na scenie muzycznej w tym roku, stąd podwójna nominacja do tegorocznych MTV Europe Music Awards - mówi Richard Godfrey, Senior Vice President, Music and Production & Executive Producer, 2008 MTV Europe Music Awards - Zależało nam na swobodnym prowadzącym przesyconym muzyką i uważamy, że Katy Perry jest idealną kandydatką do tej roli.

Na scenie piosenkarce będą towarzyszyć członkowie jej zespołu, którzy jednocześnie będą akompaniować zarówno wykonawcom jak i prezenterom podczas gali wręczenia nagród.
MTV