Michał Rogowicz23.10.2008 (11:00)9 komentarzy

Kolejne informacje o Nagravision 2 w CP

Sprawa z zakończeniem kodowania w systemie Nagravision 2 na platformie Cyfrowy Polsat wzbudza bardzo duże zainteresowanie wśród użytkowników. Szczególnie, Ci abonenci są zainteresowani, którzy używają rozkodowanych kart.
Według informacji jednego z portali i rzeczniki prasowej Cyfrowego Polsatu , system Nagravision 2 nie zostanie wyłączony z dnia na dzień. Kanały nadające w tym kodowaniu zostaną stopniowo wyłączane.
Do tej pory kodowaliśmy kanały w dwóch systemach kodowania. Teraz rozpoczęliśmy proces sukcesywnego wyłączania starego sytemu, tak aby widzowie, którzy z jakiś powodów nie wymienili jeszcze karty w swoich odbiornikach, nie zostali całkowicie pozbawieni telewizji i mogli dokonać wymiany karty – zapewnia Olga Zomer, rzeczniczka prasowa platformy.

Docelowo z kodowanych kanałów platformy zniknie CAID Nagravision 2, a pozostanie tylko Nagravision 3. Stało się tak już w przypadku m.in. Zone Europa i Discovery Channel (są dostępne tylko na nowych kartach). – O dacie całkowitego wyłączenia starego systemu będziemy informować na bieżąco – dodaje Olga Zomer.

Klientów, którzy zaobserwują kłopoty z odbiorem telewizji spowodowane brakiem nowej karty prosimy o telefon do naszego Centrum Obsługi Klienta pod numerem telefonu 0 801 08 08 08 – informuje Olga Zomer.
tvpolsat.info

Komentarze (1 - 9 z 9)

ktos kto ma rozkodowaną kartę nie jest abonentem-jest złodziejem!!
 0  
nie ma czegoś takiego jak rozkodowana karta.
 0  
czyli maksymalnie do końca listpada i będzie tylko N3
 0  
Brawo!Cp złodzieji na pysk wypier***i!Ha ha ha
 0  
Pewnie wraz z wyłączeniem starego systemu pojawią się nowe promocje CP. Tak by piraci pozbawieni ulubionych kanałów wykupili abonament CP a nie konkurencji.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 23 października 2008 o 12:59:21 przez Mis_Uszatek).
 0  
Ten kto ma dobry odbiornik TV i tak pójdzie do konkurencji. CP z tymi swoimi 3 transporderami i tak nie jest w stanie zaoferować jakości lepszej niż na poziomie kaset VHS.
 0  
23.10. wyłączono stary system na kanałach Cinemax i Fox Life...więc z pak. familijnego tylko E!
dalsze w drodze...
 0  
teraz podobno złamali NagraVision III

bezsensowna ta nagra
 0  
@Zbyszek: co prawda jakość obrazu z tych TP jest rzeczywiście tragiczna, jednak nie można porównywać obrazu cyfrowgo do kasety VHS! To są zupełnie dwie inne rzeczy. Czy na VHS występuje pikseloza? Nie. Czy w sygnale cyfrowym są zakłócenia, śaniegi itp.? Nie.
 0