Michał Rogowicz26.11.2008 (11:12)31 komentarzy

Grudzień w Polsacie - znowu Kevin

Polsat na pierwsze trzy tygodnie grudnia nieco zmodyfikował swoją ramówkę oraz zapowiedział kilka już znanych i lubianych filmów, np. Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku.
5 grudnia Polsat pokaże finał "Fabryki gwiazd", a dzień później rozstrzygające wydanie "Jak Oni śpiewają". Od kolejnego tygodnia, zamiast sobotniego show, a także piątkowych gal, stacja planuje emitować filmy fabularne. Dodajmy, że miejsce codziennych wydań "Fabryki gwiazd" z 17:30 zajmie "Świat według Kiepskich", a zamiast odcinków z 13:00 będzie można oglądać serial "Czarodziejki", który będzie pokazywany od 12:00 w seriach po dwa odcinki.
Począwszy od 10 grudnia premierowe epizody "Agentek" zastąpi dodatkowy odcinek "Świata według Kiepskich", a na miejsce sobotnich powtórek "Agentek" wskoczy serial "W pustyni i w puszczy". Z kolei od 16 grudnia pasmo "Miodowych lat" zajmie kontynuator tego serialu, czyli "Całkiem nowe lata miodowe" (po 2 odcinki). Tego samego dnia Polsat zakończy emisję "Świata według Bundych". Od 17 grudnia jego pasmo przejmie produkcja "Dopóki śmierć nas nie rozłączy".

W ramówce pozostaną premierowe epizody m.in. "Pierwszej miłości", "Samego życia" i serialu "Tylko miłość", ale ten drugi od początku grudnia będzie emitowany pięć razy w tygodniu (w czwartki i piątki zamiast "Na kocią łapę"). Nie zabraknie również m.in. kolejnych wydań programów "Piotr Bałtroczyk na żywo", "Dorota Gawryluk. Konfrontacje", "Się kręci" i "Strefa tajemnic".

W ofercie filmowej Polsatu na pierwsze trzy tygodnie grudnia znalazły, takie tytuły jak: "Człowiek w ogniu", "X-Men 2", "Skarb narodów", "Delta Force", "Delta Force 2", "Sekcja 8", "E=MC2" i "Titanic". Warto dodać, że w tym roku produkcje o przygodach Kevina zostaną pokazane jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Film "Kevin sam w domu" będzie można zobaczyć 19 grudnia (piątek) o 20:00, a "Kevin sam w Nowym Jorku" – dzień później o tej samej porze.
tvpolsat.info

Komentarze (1 - 10 z 31)

uu nie będzie Kevina w same święta:/ ehh to zaburzy całą świąteczną harmonię i nastrój...
 0  
Kurcze, wreszcie zobacze Kevina :)
Juz nie moglem sie doczekac tej premiery telewizyjnej :)
 0  
Dokładnie, ja sobie nie wyobrażam Świąt Bożego Narodzenia bez Kevina :)
 0  
Święta bez kevina to nie swieta..to juz polska tradycja ze w święta kevin musi być w tv.Bardzo ciekawa jest ta tradycja ponieważ zawsze jak leci w święta kevin to widownia jest duza i ja tez lubię sobie to poraz kolejny obejrzeć:)
 0  
Yeeee, znów kevin :D Nie ma prawdziwych świąt bez kevina :D
 0  
Fajnie, że Kevin znów się pojawi :-) Szkoda tylko, że nie w święta, a kilka dni wcześniej... Ale lepiej wcześniej niż wcale :-) Rok temu jeśli dobrze pamiętam też nie był emitowany w święta, a dopiero w sylwestra.

@lee A w czym niby TVN jest lepszy jest od Polsatu... W długości emitowanych reklam chyba, które w TVN-ie trwają z 20 minut...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 26 listopada 2008 o 11:35:21 przez Krisss16).
 0  
W zeszłym roku zabrakło Kevina w swięta i było troche dziwnie ale kurcze co z Szklaną Pułapką ? to tez tradycja
 0  
Krisss16: A na Polsacie reklamy nie trwają 20 min? Też nie są lepsi. Najbardziej wkurza mnie na Polsacie to, że gdy pojawia się ekran kończący reklamy zaczynają polecać jakieś filmy, a potem kolejny blok reklamowy gdy masz już nadzieję, że to koniec przeciągających się reklam. Zauważyłem też, że Polsat ma wyraźnie dłuższe bloki reklamowe podczas trwania jakiegoś programu niż pomiędzy. Na TVN nie jest to takie widoczne.
 0  
Ja mam oba keviny na DVD więc sobie w święta i tak obejżę :)
 0  
reklamy są super ! można wskoczyć prysznic :)
szkoda ze w tym roku nie ma "samych swoich" do kompletu:))))))))
 0