Michał Rogowicz27.11.2008 (5:15)20 komentarzy

"Idź na całość" wróci do Polsatu?

Prawie każdy pamięta teleturniej Idź na całość prowadzony przez Zygmunta Chajzera. Program na antenie Polsatu gościł 4 lata. Przez ostatni rok gospodarzem był Krzysztof Tyniec.
Idź na całość polegał na wybieraniu przez uczestników jedną z 3 bramek. Niestety w jednej zawsze czaił się zonk - czarny kot. Kto go wylosował odchodził z programu tylko z nim.
Już rozmawiałem z Niną Terentiew o tym, żeby ten teleturniej powrócił. To jeszcze nic pewnego, ale jest szansa, że znowu zobaczymy go w Polsacie – powiedział Chajzer w rozmowie z Super Expressem.

Idź na całość pojawił się w ofercie Polsatu w 1997 roku i przez około trzy lata cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Rekordową widownią może pochwalić się odcinek z 25 stycznia 1998 roku, który według TNS OBOP oglądało ponad 10,6 mln osób (30,1%), przy udziałach na poziomie 57%.

Przez ostatni rok zmieniono formułę programu. - Był taki okres, że po trzech latach ogromnych sukcesów Idź na całość trochę trzeba było tę formułę zmienić. Ja byłem też zmęczony właśnie takim sposobem rozgrywania tego teleturnieju. Doszliśmy więc do wniosku, że będzie lepiej, jeśli odejdę, a zastąpił mnie Krzysztof Tyniec. Ten program prowadził on jeszcze przez rok, potem niestety oglądalność spadła drastycznie – mówił Chajzer w jednym z wywiadów w 2005 roku.
tvpolsat.info

Komentarze (1 - 10 z 20)

fajowo niech wróci i jescze zyciowa szansa i gra w ciemno
 0  
czytam pierwsze zdanie tego tekstu juz 4 raz i zastanawiam sie co autor miał na myśli.
 0  
@fragles, spójrz na godzinę opublikowania tego newsa :)
Mam warażenie, że redaktor nie wiedział zbytnio jak się nazywa :)
 0  
~fragles nie tylko ty nie rozumiesz pierwszego zdania no ale przeciez na tym portalu sami fachowcy sa hehe...
 0  
Przeczytałem tylko pierwsze zdanie i już mi się dalej nie chce. Czy ktoś czyta te informacje przed opublikowaniem ???
 0  
Prawie każdy kultowy teleturniej Idź na całość prowadzony przez Zygmunta Chajzera. - moze mial na mysli ze Idz na calosc to prawie jak teleturnie a wszyscy wiemy co znaczy prawie ... ;)
 0  
no jak to weszlo to byl przeboj, zwlaszcza ze polacy widzieli niemiecka wersje tego teleturniej bo takie kanaly jak RTL, Pro7 i Vox byly u nas glowna pozycja w kablowkach.

ale czy teraz powroci jego popularosc? Kolo fortuny tez ostatnio powrocilo, i? i kicha
 0  
regoat - "Koło Fortuny" kichą ? Nie powiedziałbym. Ponad 2 miliony widzów w paśmie programów informacyjnych, kiedy "Fakty", "Wydarzenia" i TVP 1 z "Dobranocką" zgarniają olbrzymią część rynku to ten wynik i bodajże 16 % udziałów to niezły rezultat. Poza tym chyba nikt nie spodziewa się takich samych wyników, jak pierwsze emisje. Kilka lat temu polski rynek nie był tak konkurencyjny, jak dziś i to zrozumiałe, że trudniej jest coś ugrać.
 0  
"Prawie każdy kultowy teleturniej Idź na całość prowadzony przez Zygmunta Chajzera.", "Idź na całość polegał na wybieraniu pośród 3 bramek jeden."
Trochę błędów... A co miał na myśli autor tekstu pisząc pierwsze zdanie?
Fajnie byłoby znowu zobaczyć "Idź na całość", choć nie wiem, czy uda im się pochwycić popularność u widzów jak kiedyś?
 0  
fajny to byl teleturniej ale jak go prowadzil chajzer.
 0