Łukasz Szewczyk06.12.2008 (8:54)64

Wystartowało nowe radio - Chilli Zet

Zgodnie z zapowiedziami w sobotę, 6 grudnia 2008 roku, w polskim eterze wystartowała nowa sieć radiowa, z natury niekomercyjne radio - Chilli Zet. Na antenie stacji swoje programy poprowadzą m.in. DJ Adamus, Łukasz Szmel, Andrzej Smolik oraz Rafał Bryndal.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 64)

heehee wszyscy chca planete a jak sluchalnosc spadla..
wg mnie powinni zrobic planete ale taka katowicka w calej Polsce a zamiast PLUSa Chilli zet . . .
sluchacz planety w sieci 6.12.2008 (12:24:58)
 0  
nie smutajta się :D przywdziałem dziś czapę Clausa święta idą ;)
 0  
Bardzo dobrze ! Mam dość tych szaf grających a la Radio Bzdet, RMF... W kółko to samo grają, jak z puszki śmierdzące szprotki. Przy tej muzyce przynajmniej się odpoczywa.
 0  
Po kiego tyle koncesji rozdali, jak wszystkie te "sformatowane radyja" na jedno kopyto grają. Chyba pod dopalacze i walenie...
 0  
Kurczę, w Katowicach zastąpili NRJ FM - najlepsze radio w kraju założone przez Trzcińskiego od Pozytywnych Wibracji, oby strata nie była zbyt duża, ale juz widzę sporo ględzenia, na NRJ-cie była tylko muzyka - zero gadki i tylko czasami reklama.
 0  
Kto teraz słucha radia? Szczególnie gniotów typu Zet czy RMF FM, które mają tzw. "format" i listę 100 dennych utwortów, puszczanych w kółko. Gdzie w tych radiach dobra polska muzyka? Dno, dno, dno.

Dla pań polecam Radio Universe (poszukajcie w google), piękna muzyka 24h/dobę przez internet. Tych polskich utworów nie usłyszy się w polskich rozgłośniach... niestety.

A kto pamięta sprawę Kasi Klich i jej bloga? Poszukajcie, jak to Koz Yra usunąć kazał jej wpis o bajkach... Bo się bał... ZETKA TO DNO
 0  
he he maja nawet mniejsza liste miz 100utworow szczegolnie planeta i rmfmaxxx ,tam totak oklolo 20 kawalkow nonstop graja
 0  
znowu na zetce ding dong........ zespołu jak sie nie myle KAYAH żenua.....pozdrowienia dla KMN
 0  
Nowego tworu Zetki słuchałem niecałą godzinę, więc nie będę jeszcze niczego oceniał. Natomiast ciekawi mnie jak np. Łukasz Ciechański będzie teraz robił za dj'a w takiej stacji, która (jak sami się reklamują na antenie) gra wysublimowane dźwięki? Podczas gdy w Planecie robił za pierwszoplanowego pajaca i luzaka- przeszedł jakąś nagłą metamorfozę? Cieszy mnie za to powrót Rokosa, którego brakowało po odejściu z Trójki.
 0  
Slucham w Warszawie, wiec u mnie nie ma problemu z wyborem - Planeta nie zniknela, a Radia Jazz, ktore zostalo zastapione Chilli Zet nie zaluje. Slucham nowej stacji od kilku godzin - uwazam, ze to fantastyczna stacja. Brakowalo takiego radia, lubie chillaut, do tej pory moglem go sluchac tylko w necie na polskiejstacji.pl,
teraz moge wlaczyc sobie w samochodzie :-) Dzięki.
 0