Michał Rogowicz17.12.2008 (15:54)4 komentarze

Totolotek pierwszym polskim bukmacherem online

Totolotek uruchomił możliwość gry i zakładów w sieci. Tym samym Totolotek stał się pierwszym, polskim bukmacherem, który pozwala polskim graczom na dokonywanie zakładów za pośrednictwem Internetu.
Aby skorzystać z E-promocji, klienci Totolotka muszą zarejestrować się w Programie Liga Mixu i odebrać z punktu Totolotka bezpłatnie wydawaną kartę Ligi Mixu. Do rejestracji potrzebny jest identyfikator, dowolnie ustalony przez uczestnika, oraz numer telefonu komórkowego niezbędny do weryfikacji klienta podczas korzystania z E-promocji. Po dokonaniu rejestracji klienci otrzymują dane potrzebne do zalogowania się na stronie www.totolotek.pl.
Nowa usługa o nazwie E-promocja jest prowadzona w ramach zatwierdzonego regulaminu i zgodnie z ustawą o grach liczbowych i zakładach.
Totolotek

Komentarze (1 - 4 z 4)

I pewnie trzeba płacić 10% podatku. Wolę zagraniczne.
 0  
lepiej na expekt.com 0% podatku :D
 0  
fajnie, szkoda jednak ze w lotto nie można jeszcze grać online i podczas kumulacji trzeba stać w tych kolejkach gigantycznych
 0  
chcialabym zagrac w totolotka i gry liczbowe , ktore mamy w Polsce ale obecnie przebywam za granica. Czy moge sie zalogowac bedac poza krajem?
 0