Łukasz Szewczyk17.12.2008 (18:57)brak komentarzy

ADB dostarczy dekodery dla Télégenève

Advanced Digital Broadcast (ADB), dostawca technologii na światowe rynki telewizji cyfrowej, dostarczy cyfrową nagrywarkę DVB-C dla uruchomienia oferty HDTV w sieci operatora kablowego Télégenève.
ADB dostarczy operatorowi Télégenève dekodery HD z możliwością nagrywania z serii ADB-5810CX. Są to dekodery z możliwością nagrywania dedykowane dla telewizji kablowej. O

perator Télégenève wprowadzi je na rynek i jednocześnie wdroży nowe usługi telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV). Uruchomienie obejmie region Genewy i Valais. Télégenève znane jako naxoo będzie oferować dekodery pod handlową nazwą DRIVEBOX H”.
Dekoder ADB-5810CX jest zaawansowaną, interaktywną nagrywarką zoptymalizowaną na potrzeby cyfrowej telewizji kablowej. Pozwala on na wspieranie wysokiej jakości nagrywania i odtwarzania. Dekoder zbudowany jest na bazie nowoczesnych technologii przy użyciu między innymi: jednoukładowego mikroprocesora, podwójnego tunera oraz zastosowanie funkcji TimeShift, tj. przesunięcia w czasie, pauzy i dalszego odtwarzania programów telewizyjnych nadawanych na żywo.
ADB