Beata Ratuszniak18.12.2008 (14:11)2 komentarze

o2 uruchomiło Sfora.pl

- Od dziś wszystkie newsy znajdziesz w jednym miejscu – deklarują twórcy portalu Sfora.pl, nowego serwisu informacyjnego o2.pl, który zastąpił wiadomosci.o2.pl.
Jak zapewnia Michał Brański, członek zarządu o2, Sfora.pl ma dołączyć do grona serwisów nastawionych tylko na informacje. Jednocześnie ma się stać alternatywą dla portali, które poszły w szeroko rozumianą rozrywkę. Nastawiona na newsy poważne, Sfora chce dołączyć do takich serwisów, jak tvn24.pl czy tok.fm.
Sfora.pl zastąpi dotychczasowy informacyjny serwis o2 - wiadomosci.o2.pl.

Sfora to także element społecznościowy. Użytkownicy mogą za pomocą formularza dodawać do serwisu linki do ciekawych ich zdaniem tekstów, wideo i zdjęć. Internauci, głosując na zgłoszone propozycje decydują, które z nich pojawią się w wydzielonej kolumnie na stronie Sfora.pl.

- Chcemy, aby Sfora była serwisem kompletnym. Połączenie pracy redakcji z energią i spostrzegawczością Internautów przybliża realizację tego celu - mówi Kamil Lodziński, redaktor naczelny Serwisów Informacyjnych o2.pl. Sfora pełni również funkcję agregatora newsów, bowiem w tekstach można odnaleźć odsyłacze do innych stron informacyjnych.
o2

Komentarze (1 - 2 z 2)

o2.pl ogólnie wygląda na bardzo nieprzejrzysty portal ... za dużo wszystkiego...
 0  
a mnie się podoba, przy okazji można odwiedzić wiele anglojęzycznych stron www których nigdy nie widziałem...
 0  

Polecamy