Łukasz Szewczyk19.12.2008 (15:32)8 komentarzy

The History Channel zmieni nazwę

Dokumentalny kanał telewizyjny The History Channel w styczniu 2009 roku zmieni nazwę. To nie jedyne zmiany w stacji, która od kwietnia emituje filmy w polskiej wersji językowej.
Od niedzieli, 11 stycznia 2009 roku, telewizyjny kanał The History Channel ma zmienić swoją nazwę na krótszą - History.
Oprócz zmiany nazwy widzowie mogą liczyć także na nowe pozycje programowe oraz nowe logo i oprawę graficzną.

W Polsce kanał można odbierać za pomocą sieci kablowych, m.in. UPC Polska, Aster i Toya.
SatKurier.pl

Komentarze (1 - 8 z 8)

Kiedy któraś z platform zainteresuje się tym kanałem ?
 0  
sprawa jest naprawdę lekko powiedziawszy irytująca, wszystkie platformy są jakby totalnie gluche na prośby konsumentów , czyzby faktycznie udostępnienie tego kanału przerastalo możliwości budżetowe naszych nowoczesnych platform.... Wstyd!!!
 0  
lepiej dolaczyc france 1 ,2,3,4 ktory to wykupi ambasador francji jako jedyna osoba w polsce, lepiej dolaczac hale jak wartosciowe kanaly
 0  
a może media2 zrobiłoby jakąś liste/petycje do platform o dołączenie tego kanału?
 0  
A po co co wam ten kanał?
Jest Discovery Historia, jest TVP Historia i musi być jeszcze trzeci?
Historia jest ta sama, punkt widzenie różny. Nie widzę potrzeby by wpychać gdziekolwiek ten program, no może Cyfrowy Polsat bo on to za wszystko się łapie co tylko wyjdzie, byle się pochwalić, ze coś dodaje, a co to już nie ma znaczenia. W końcu użytkownicy Polsatu mają telewizory kineskopowe, wiec nią jakości im aż tak nie spadnie, zresztą i tak nie mają porównania.
 0  
Tak się składa że Discovery Historia czy TVP Historia nie mają się co równać z The History Channel. Ten kanał tylko pozornie wygląda na kolejny kanał historyczny, a tak naprawdę emituje znakomite filmy popularno-naukowe m.in. o kosmosie, zaginionych krainach czy naszej planecie. Ten kanał bardziej można porównać do National Geographic Channel niż do wspomnianich przez ciebie Ino.
 0  
Ino
A czy Discovery Historia lub TVP HIstoria jest w jakiejś platformie oprócz N? No właśnie...
 0  
@Ino. 'czy musi byc jeszcze trzeci?'. Tak sie sklada ze jak the history channel zaczal nadawanie to te pozostale 2 kanaly jeszcze nawet na kartce nie istnialy. To fajny kanal mimo ze odbieralem go po angielsku w skandynawskim pakiecie wtedy jeszcze w D2MAC. To byly czasy.
 0