Michał Rogowicz24.12.2008 (8:09)12 komentarzy

Nie będzie finału WOŚP w Wrocławiu?

We Wrocławiu jest problem ze styczniowym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab nie ma pieniędzy na zorganizowanie koncertu na rynku. Sponsorzy, którzy przez kilka ostatnich lat hojnie pomagali zorganizować wielkie granie, w tym roku mówią, że z powodu kryzysu nie mają pieniędzy na wsparcie orkiestry.
Organizator finału przyznaje Polskiemu Radiu Wrocław, że pieniędzy zebrano zbyt mało. Trudno jednak powiedzieć ile zabrakło. Mirosław Klekot Walczak szacuje, że potrzebnych jest kilkadziesiąt tysięcy złotych, zaś obiecanych jest tylko około 20 tysięcy.
Wielkiego koncertu nie będzie, zaplanowano natomiast happeningi - we wrocławskim aquaparku i w Klinice Hematologii dziecięcej. 11 stycznia we Wrocławiu pieniądze na będzie zbierać dwa tysiące wolontariuszy.
Onet.pl

Komentarze (1 - 10 z 12)

i bardzo dobrze żebractfu stop!
św Mikołaj Czauczesku 24.12.2008 (9:15:18)
 0  
troche kultury MTV coz mam wielka nadzieje że zrobia tak jak powinno być że odbedzie sie WOŚP wszedzie
 0  
J dobrze niech ten nierób weżnie się wreszcie do uczciwej pracy ...
 0  
a ty frajerze uczciwie pracujesz?
co Ci to przeszkadza - zyjemy w wolnym kraju? czy nie ?
Ja uwazam ,ze tak - jesli ma fundacje to ma prawo ja prowadzic w taki sposob jaki uwaza za stosowny a jak Ci sie nie podoba to nie wychodz z domu, nie wlaczaj tvp1 i tvn w ten dzien i tyle i nie udzielaj tak kretynskich wypowiedzi bo sie osmieszasz.
 0  
fajna ta fundacja... jak ktoś chce utrzymywać OWSIAK TV to jego sprawa...ja nie
 0  
Owsik żeruje na naiwności ludzkiej i niskich instynkach. Nierób i warchoł. Żyje przez tyle lat nic nie robiąc z pieniędzy uzbieranych jeden dzień w roku. Z tego też finansuje Wódstok
 0  
ludzie smieszni jestescie
 0  
O. nieźle się ceni 5 % od dochodu WOŚP zgarnia dla siebie czyli ok ! 000 000 zł za jeden dzień w roku małpowania w tv, tyle to nawet gwiazdy hollywood nie zgarniają.Wielka Obłuda Świńskiego Pajaca.
 0  
nie chcesz to mu nie dawaj
ja chce i mu bede dawal kase
rydzkowe baranki
 0  
@aaa hmm naiwność u Ciebie wrodzona czy nabyta? a czym Ty się różnisz od tych "baranków"? tym że utrzymujesz kogoś innego? he he
 0