Michał Rogowicz05.01.2009 (12:07)11 komentarzy

Nasze-choroby.pl - podziel się swoją chorobą

Powstał nowy serwis społecznościowy, który działa podobnie jak portal nasza-klasa.pl. Naszechoroby.pl umożliwia podzielenie się swoją chorobą z innymi użytkownikami i utworzenie wspólnych grup dyskusyjnych.
2,5 tysiąca użytkowników serwisu Naszechoroby.pl nie tylko doradza sobie jakie brać lekarstwa, ale nawet diagnozuje schorzenia oraz ocenia lekarzy.
Zasady funkcjonowania portalu przypominają te znane z Naszej-klasy.pl. Użytkownicy mogą edytować swoje profile, dodawać zdjęcia, komentarze, zapraszać znajomych i wymieniać się mailami. Ale dyskusje nie toczą się wokół zainteresowań, planów na przyszłość czy pracy. Dotyczą wyłącznie chorób.

Naszechoroby.pl ruszyły jesienią 2008 roku. - Mój znajomy ciężko zachorował. Obserwowałem jak gorączkowo szuka informacji, mniej go interesowały artykuły o tym co już wiadomo, szukał ludzi z tą samą dolegliwością - mówi nam twórca portalu 28-letni Piotr Mówiński. - Dopytywał o skuteczne sposoby leczenia, dobrych specjalistów - dodaje przekonując, że portal nie został stworzony po to, by zastępować lekarzy, tylko by pomóc oswoić się z chorobami.
wp.pl

Komentarze (1 - 10 z 11)

w tym serwisie powinna być stopka automatycznie dodawana do każdego wątku rozmowy "skontaktuj się z lekarzem lub farmaceuta " ...

Ostatnie zdanie trochę Mi nakierowało inaczej na ten portal i powinni to hasło wyeksponować bo inaczej to jak szarlataństwo.

Leczenie jest jak gotowanie nie każda zupa jest taka sama bo jest wiele czynników które wpływają...
każda kucharka smakuje i doprawia aż dojdzie do tego co chce osiągnąć...
 0  
Twórcom zalecam kurs początkowy robienia stron
 1  
nie wiem co robic codziennie msze wipic piwo bo jak nie to sie trzepie albo wymiotuje skurcze zoladka itp
 0  
bardzo prosze o porade bo niewiem co mam z soba robic koko z gury dziekuje
 0  
Rozpoznano u mnie Colitis chronica. Nie wiem co oznacza: " ( hist. pat - sugeruje wczesną postać PSC ) co to jest? Jakiego lekarza powinnam wybrać?
 0  
chcesz byc zdrowy zapraszam
 0  
Zauważyłam u siebie niepokojące zmiany na języku,a mianowicie robi się czarny,czy ktoś wie co to może być? z góry dziękuję
 0  
Mam 19 lat mam dziecięce porażenie mózgowe ze splastycznością kończyn dolnych i niedowidzenie
 0  
wieku 15 lat dowiedziałam się że jestem nosicielem horoby recklinghausera to horoba zwionzana zezmianami skurnymi i neurologicznymi dziś mam 27lat i nadal mam dużo zmian w miejscach widocznych,i chciała bym sie ich pozbyć tylko że zawiodłam sie nalekażach co mam robić poradcie.na dzień dzisiejszy niejest żle ale zczasem to może sie zmienić.dodam że mam synka i bym niechciała żeby on przechodziłt to co ja.
 0  
czy ktoś ma może ma rzs?
 0  

Polecamy