Łukasz Szewczyk13.01.2009 (10:06)21 komentarzy

"Disco Polo Live" wraca na wizję

Coraz więcej muzyki disco polo w polskiej telewizji. Tym razem znany z anteny telewizji Polsat popularny program "Disco Polo Live" po wieloletniej przerwie powraca na antenę.
Program "Disco Polo Live" zagościł w ramówce edukacyjnej telewizji satelitarnej Edusat. Premierowe odcinki emitowane są w każdą niedzielę o godz. 20.10. Do programu zapraszani są goście, wśród nich m.in. Marcin Miller z zespołu Boys.
To już kolejna polska telewizja, która na swoją antenę wprowadza muzykę disco polo. Od kilku miesięcy, z dużym powodzeniem, programy z tą muzyką emituje także telewizja iTV, które cieszą się powodzeniem wśród widzów stacji.
Discoportal.info

Komentarze (1 - 10 z 21)

Na iTV to ledwo widać i słychać co tam jest puszczane.

No ale co edukacja ma wspólnego z DiscoPolo, to nie wiem.
 0  
Jest to nauka o tym jak nie należy spiewać
 0  
Żenada i obciach. Rozumiem iTV... ale żeby telewizja tworzona przez środowisko akademickie promowała taką tandetę... Tradycyjnie chodzi pewnie o pieniądze... Ciekawe jak daleko twórcy Edusatu posuną się? Teleshopping, reklamy sex telefonów, kącik ezoteryczny (EzoTV) ?
 0  
szkoda nie ma go w UPC.
 0  
he he jakas paranoja i totalna glupota aby taki program byl w takiej tv.
 0  
jaka telewizja edukacyjna takie programy
 0  
dobra muza , tylko dlaczego na tym badziewnym kanale EDUSAT
 0  
Uwielbiam tą krytykę o disco polo a jaka prawda jest każdy widział w Sylwestra który odbywał się w Warszawie.Wszyscy śpiewali Wolność i Jesteś Szalona i jakoś była dobra zabawa.
 0  
A gdzie się podział GameSat nadawany testowo na Edusacie?
Tak wogóle to ciekawe czy te Disco Polo Live podzieli los właśnie Gamesata ;]
 0  
Disco Polo jest OK, ja na przykład lubię od czasu do czasu posłuchać... tylko czemu na Edusacie? Przecież to jakością obrazu prawie dorównuje kanałom arabskim ;)
 0