Łukasz Szewczyk13.01.2009 (10:06)21

"Disco Polo Live" wraca na wizję

Coraz więcej muzyki disco polo w polskiej telewizji. Tym razem znany z anteny telewizji Polsat popularny program "Disco Polo Live" po wieloletniej przerwie powraca na antenę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

szkoda ze nie na polsacie tam poziom rozryfki jest rowny poziomowi tej muzyki
 0  
a o tvn nie wspomne bo disco polo live to by był za ambitny program jak na tvn
 0  
I bardzo dobrze że ten program zagościł na TV satelitarną niech Polsat się wypcha :) teraz Co DP ma z EDUSatem bo to muzyka która jest dla wszystkich i inni powini brać z niej przykład i sie uczyć jest to muzyka dla studentów.
 0  
Widze ze na słowo disco polo niektórzy działaja jak płachta na byka.A tak wogóle to na temat disco polo stolica pokazała ze lubi bo widziałem jak sie bawili w sylwestra jak gral zespół boys a kto nie widział to niech zainwestuje w okulary z tego co wiem to zespół akcent gra dla studentów na Juwenaliach skoro
ten gatunek by niemiał racji bytu to sami studecięci nie zapraszali by ich.a wiadomo ze jak wszedzie chodzi o pieniadze a na disco poo teraz mozna zarobic pozdrowienia dla krytyków disco polo naród sam wybierze co chce suchac DARO-OSA
 0  
Teraz tylko modlić się by tego z Edusata nie zdjęli... Wreszcie coś normalnego, normalniejszego od Vivy i 4fun... zasrana komercha... Wreszcie disco polo!!!
 0  
WRESZCIE NORMALNA MUZA POZDRAWIAM
 0  
Stare odcinki Disco Polo Live będzie można oglądać w ipla!:-) Wrzucili już 1 odcinek- klasyk
 0  
a wruci disco polo na polsat i na 1 tak jak kiedys co
 0  
super ze disco polo live wruciło tylko szkoda ze nie na polsacie nie ma.
pozdrawiam
 0  
Dzieci sapią a sami pierwsi są na parkiecie jak slyszą disco Polo. Zał mi takich ale widać że większość mających cos do tego gatunku nie ma więcej jak 15-16 lat..
 0