Łukasz Szewczyk28.01.2009 (10:36)11 komentarzy

Wrestling w Eurosporcie

Eurosport i World Wrestling Entertainment (WWE) zawarły porozumienie, na mocy którego pojedynki WWE będą pokazywane przez największy ogólnoeuropejski kanał sportowy.
Dwuletnia umowa gwarantuje Eurosportowi prawa do emisji dwóch magazynów "This Week in WWE" oraz "WWE Vintage Collection", co umożliwi serii WWE dotarcie do 200 milionów widzów w 58 krajach (kontrakt nie obowiązuje w Wielkiej Brytanii). Pierwsze odcinki premierę w Eurosporcie będą miały w poniedziałek 9 lutego 2009 roku.
"This Week in WWE" to show produkowany specjalnie dla Eurosportu, w którym znajdą się fragmenty z najlepszych programów WWE: RAW, SmackDown i ECW. W każdy poniedziałek o 21:00 fani będą mieli możliwość obejrzenia najciekawszych w minionym tygodniu pojedynków swoich ulubionych zawodników serii WWE.

Ponadto Eurosport pozyskał wyłączne prawa telewizyjne na terenie Europy (poza Wielką Brytanią) do pokazywania "WWE Vintage Collection". W tym programie znajdzie się przypomnienie legendarnych pojedynków z lat 70., 80. i 90. Magazyn nadawany będzie w każdy poniedziałek o 21.30.
Eurosport

Komentarze (1 - 10 z 11)

nie zal im czasu antenowego na takie szopki mogliby pokazywac lepiej np wyscigi konne
 4  
szkoda ze nie pokazuje nigdie cały ch gal:)
n-abonent i juz także cyfraPlus 28.01.2009 (11:04:27)
 6  
Wrestling w Eurosporcie a co ten cyrk ma wspólnego ze sportem, jak by to leciało na Eurocyrku to rozumiem - żenada
 6  
to duzo sie na pokazuja jak w poniedzialki od 21 bedzie a o 21.30 juz beda pokazywac z lat 70, 80, 90. cale 30 min z podsumowania tygodnia
 2  
Cóż może być lepszego od walk na niby ... ;)
K l i n (usunięte konto #3093) 28.01.2009 (12:52:18)
 2  
A wy się na tym nie znacie ja oglądam wrestling od dłuższego czasu i to jest wspaniały show naprawde szacun dla eurosportu oraz esc .
A wam jak sie to nie podoba to możecie zawsze przełączyć coraz więcej w polsce ludzi interesuje się wrestlingiem tak zgadzam sie ze to nie sport tylko show awl naprawde świetny show najlepszy na świecie .
 3  
Wrestling i tak był emitowany na Eurosport 2 od bardzo dawna a więc nie rozumiem waszego zdziwienia. Ja chętnie obejrzę bo lubię czasami pooglądać tych skaczących wrestlerów bo można się pośmiać.
 0  
super ale to bendom skruty tylko szkoda bo co mozna pokazac w 30 minut plus spoty reklamowe pewnie wybiorom najciekawszom walke
 0  
Ja w necie oglądam wrestling na bieżąco nieraz live trzeba znać fajne stronki i tyle .
 1  
ja też lubie wrestling oglądać w Extreme Sport Channel tylko tam jest mięsieczny poślizg;-( a jakie są te stronki co leci live??
 0