Łukasz Szewczyk06.02.2009 (11:30)10 komentarzy

Polsat szykuje kanały dla Polaków w USA

Telewizja Polsat pracuje nad paczką telewizyjnych kanałów dla Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Stacja rozważa uruchomienie między innymi Polsat Sport International.
Obecnie Polacy mieszkający w USA drogą satelitarną mogą oglądać kanał Polsat2, który wkrótce zostanie zastąpiony nowym kanałem Polsat International. Jednak oferta Polsatu dla Polonii w njabliższym czasie ma zostać powiększona.
Według informacji Presserwisu, Polsat planuje zaoferować Polakom w USA także inne swoje kanały, wśród nich Polsat News i Superstacja. Najciekawszym projektem będzie Polsat Sport International, który dla Polonii w USA będzie pokazywał imprezy, do których Polsat posiada prawa międzynarodowe.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 10)

Oby im ten projekt z Polsatem Sport wypalił
 0  
jest mały błąd a artykule, gdyż Polsat 2 nie zmieni nazwy na Polsat International tylko powstanie nowy kanał dla poloni o nazwie Polsat International, a Polsat 2 zostanie przekształcony w kanał tylko dla Polski.
 0  
W takiej jakości jak w Polsce, to żenada...wstyd dla Polaków, mam nadzieję że im się nie uda...
 0  
@jericho a co żal ci d... ściska, że twoje ukochane ITI nie stworzy kanału sportowego dla Polonii?? Zapomniałem, że ITI w pokazywaniu imprez z udziałem Polaków to leży totalnie. Nawet kryteriów prawnych nie spełniają...
 0  
Polsat Sport Int. to może być ciekawe :) Pierwszy raz ktoś wychodzi z propozycją udostępnienia polskiego kanału sportowego dla Polonii.

Obecnie Polacy mieszkający w USA drogą satelitarną mogą oglądać kanał Polsat2, który wkrótce zmieni nazwę na Polsat International.
Oj, Media2 miesza w głowach...
 0  
ze sportem naprawde dobry pomysł ale czy sie uda
 0  
Przecież to możną puszczać na Polsacie International.
 0  
@Stallone_82 ale tak to kasa będzie lecieć za dwa kanały a nie za jeden :)
 0  
Polsat Sport International to świtny pomysł. Idealnie byłoby mieć 3, 4 kanały wtedy można by zrobić z tego paczkę wartą nawet 10$ i popularność była by spora.
 0  
Oglądaj bez problemów polską telewizję / polska telewizja / przez internet! W W W .LOVEPOL.COM pozwala oglądać polskie stacje tv BEZ ANTENY CZY DEKODERA! Sprawdź już teraz, DARMOWY OKRES PRÓBNY! Pobierz program ze strony w w w .lovepol.com i sam sprawdź! 100% bezpieczeństwa. W W W .LOVEPOL.COM
Telewizja internetowa tv przez internet telewizja darmowa tv polska telewizja polska w internecie tvn w internecie Cyfrowy Polsat tv polsat tv polonia Telewizja polskie radio TVP1 TVP Info TVN24
 0