Łukasz Szewczyk10.02.2009 (10:28)brak komentarzy

Technologytrend.pl - internetowy portret Polaków

W sieci ruszył blog twórców projektu badawczego D-Link Technology Trend, który będzie prezentował badania dotyczące Internetu, który staje się coraz ważniejszym medium dla Polaków.
Technologytrend.pl to miejsce, w którym będą publikowane wyniki badań D-Link Technology Trend. Znajdą się tam również komentarze, porównania, analizy, a także najciekawsze badania i statystyki dotyczące Internetu i technologii z całego świata.
W zamierzeniach twórców technologytrend.pl będzie także platformą wymiany myśli osób zawodowo związanych z Internetem i nowymi technologiami, a także miejscem spotkań studentów, naukowców i dziennikarzy, którzy znajdą tu informacje statystyczne oraz dane związane z rozwojem nowoczesnych technologii i ich wpływem na społeczeństwo.

W ramach projektu prowadzone są cykliczne badania wpływu Internetu i nowych technologii na życie społeczne, gospodarcze i polityczne w Polsce. Dotąd badano m.in. nastawienie Polaków do udziału w wyborach powszechnych przez Internet, zakupów online, wykorzystania nowych technologii w gospodarstwach domowych, uczestnictwa w portalach społecznościowych i zjawiska tzw. piractwa sieciowego.

Blog technologytrend.pl prowadzony jest przez firmę D-Link oraz agencję Fleishman-Hillard i instytut Millward Brown SMG/KRC. Jego projekt opracowała agencja interaktywna Possum Comunication.
Technologytrend.pl