Łukasz Szewczyk12.02.2009 (18:48)11

"Kudłaty i Scooby-Doo na tropie" w Polsacie

W marcu 2009 roku Telewizja Polsat rozpocznie emisję amerykańskiego serialu animowanego - "Kudłaty i Scooby-Doo to psi duet".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

o fajne nareszcie cos nie dla małych dzieci mogli by codziennie puszczac jakies kreskówki albo anime ^^
 0  
Taka weekendowa dobranocka dla dzieciaków ,które nie maja dosyc.
 0  
ten poalsat jest dobry kanal cie robi.
 0  
A co z 2 edycją Rankingu Gwiazd ??
 0  
Nie będzie ;] Programy z gwiazdami powoli schodzą z anteny. Wiosną będzie Taniec z gwiazdami, Jak Oni Śpiewają i Fort Boyard.
 0  
dali by jakieś kreskówki z batmanem
 0  
Dźwiny pomysł. Rezygnują z Rankingu gwiazd bo słaba oglądalność średnio 1,7 mln emitowane o 20:30 Agentki miały około 2 mln więc?. z I kto tu rządzi bo słaba oglądalność a serial dawali o 14:30!!! a teraz chcą bajkę dawać o 19:30. Strefa tajemnic też słaba oglądalność. To jest kpina
 0  
Wcale to nie jest zły pomysł, przecież bardzo dobre wieczorynki w TVP1 np Gumisie, czy inne przyciągały przed ekrany ok 3 milionów widzów, więc nie jest to zły pomysł. Jeśli będą takie znane bajki jak planują to będzie bardzo dobrze. Lepiej niż mają dawać słaby ranking gwiazd.
 0  
lukas000 1,7 mln widzów Rankingu gwiazd to słabo? Chyba zapomniałeś że to pora wiadomości i nic nie będzie miało wysokiej oglądalności lepszym rozwiązaniem byłby serial komediowy Świat według Kiepskich lub I kto tu rządzi
 0  
Liczą się udziały procentowe, a nie wyniki oglądalności. Serial, który ma 2 mln oglądalności może mieć 10% udziałów w rynku, a serial który ogląda 1 mln może mieć 30% udziałów w rynku. Więc nie porównywajcie oglądalności, tylko udziały procentowe.
 0