Łukasz Szewczyk13.02.2009 (10:09)8 komentarzy

Polskie Radio tworzy radio informacyjne

Wiele wskazuje na to, że TOK FM doczeka się konkurenta. Polskie Radio planuje uruchomienie nowej stacji informacyjnej, która w eterze zastąpi młodzieżowe Radio Euro.
- Zarząd chce spróbować przeformatować Polskie Radio Euro w radio informacyjne - mówi Rzeczpospolitej  Adam Hromiak, przewodniczący rady nadzorczej Polskiego Radia .
Agata Broda, rzeczniczka publicznego radia, przyznaje, że Polskie Radio  zastanawia się nad wykorzystaniem swojego potencjału w zakresie informacyjnym.

Z kolei wiceprezes Polskiego Radia - Robert Wijas dodaje, że nowa stacja może zadebiutować już latem 2009 roku. Może się to zbiec z uruchomieniem przez Polskie Radio nowego portalu informacyjnego nad którym trwają prace.
Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 8 z 8)

kombinują jak w tej zetce, najpierw kupują radio planetę, potem przerabiają radiostację, potem ją wyłączają, potem robią chilli zet a na końcu z zetki robią ogólnopolską planetę (wszystko w ciągu roku) bo to co dziś gra radio zet to muzyka taneczna

morał taki: jak ktoś dużo kombinuje a wie że ludzie się od niego odwrócili a sam jest nieudaniec nigdy mu nic nie wyjdzie

a zresztą co mnie to obchodzi nie mam już dostępu do radio euro, dwójkę mi wyłączyli, abonament zniosą, TVP się rozpada, polskie radio ma milionowe długi i konflikt z emitelem - aż czekać jak to wszystko rypnie
zastanawiający się 13.02.2009 (13:07:33)
 0  
ale przecież oni znają się na robieniu radia :)

Przecież widać, że mają pomysł na radio - publiczne radio ;)
 0  
niech nie odbierają nam tego, co zostało po radiu bis... :(
 0  
Czyli kolejne gadające głowy, tym razem w wersji FM...
"Prezesi" i decydenci!!! Niech Bóg będzie dla was miłosierny, kiedy będziecie się musieli wytłumaczyć z tego, coście zrobili z - mówię to z całą pewnością - NAJLEPSZYM radiem młodzieżowym w Polsce, czyli z PR BIS. "Potencjał w zakresie informacyjnym"????? Pytał się ktoś, co słuchacze na to??!! Co za brednie...
 0  
Nie mogą nam tego zrobić, już zabrali nam biskę:( nie można zrobić tego informacyjnego radia z innego programu (do wyboru są jeszcze trzy)?
 0  
Ale klapa.
Czyli Polskie Radio jest jednak tylko dla dziadków. Nie rozumiem dlaczego PR wycofuje się z młodzieżowej niszy (powoli od wielu lat, ale wreszcie definitywnie) i zamierza duplikować istniejącą już stację.
 0  
PR inwestuje w dziadków i babcie, wszak to przyszłość!!! Brawo za strategię, nie zapomnijcie umieszczać informacji w necie, sobie staruszkowie poczytają.
Porażka
 0  
Wara od R. BIS / EURO!
 0