Łukasz Szewczyk17.02.2009 (14:00)17 komentarzy

Disco polo w TV Silesia

Muzyka disco-polo na dobre zadomowiła się w polskich telewizorach i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów. Tym razem program z taką muzyką przygotowała śląska TV Silesia.
Nowy program z muzyką disco polo w TV Silesia  będzie nosił nazwę "VIPO - Disco Hity". Na antenie stacji zadebiutuje 1 marca 2009 roku. Będzie emitowany w niedzielne przedpołudnia o godzinie 10, podobnie jak kiedyś "Disco Relax" w Polsacie.
Jak dowiedział się DiscoPortal.info, program będzie trwał trzy kwadranse i podzielony zostanie na dwie części: listę przebojów ("VIPO - Top 10") oraz nowości muzyczne z informacjami i konkursami. Nie zabraknie także gości - gościem pierwszego odcinka programu będzie zespół Time.

Warto przypomnieć, że muzyka disco-polo od wielu miesięcy dostępna jest w ofercie młodzieżowej telewizji iTV . Programy te cieszą się dużą popularnością notując sporą widownię, przekraczającą 100 tys. widzów.

TV Silesia można oglądać za pomocą anten satelitarnych nastawionych na HotBird 8 (13E), satelitarnych platform cyfrowych (Cyfrowy Polsat , Cyfra+ , telewizja "n" ) oraz sieci kablowych (m.in. UPC , JamBox , Vectra , Toya ). Odbiór stacji możliwy jest także w USA (DISH Network).
DiscoPortal.info

Komentarze (1 - 10 z 17)

kurde w końcu
 0  
Bardzo dobrze, że muzyka Disco Polo wraca. Skoro są odbiorcy...
Czekamy na premierowy odcinek.
 0  
. zal widac jakie społeczenstwo. ble nie lubie disco polo. to taka mało inteligentna muzyka. to taki polski rap amerykański. Ble. ! stanowoczo nie. TVS to jest telewizja dla" wiesniaków. "
 0  
PLAING
Swoją "wypowiedzią" pokazałeś, że ... szkoda gadać. Nie potrafisz uszanować gust innych ludzi. Sam słucham muzyki Disco Polo i nie uważam się za "wieśniaka".
 0  
plaing sam jestes wiesniak widocznie nie jestes z sląska
 0  
TVS nadaję szlagry, więc może też disco polo. Nie widzę wielkiej różnicy. Czy polski pop jest aktualnie wielce ambitny?
 0  
@PLAING
No to spadaj sie bawić gdzieś przy muzyce techno...
TECHNO JUŻ NIE W MODZIE :D
 0  
Najbardziej tragiczne jest to, że dico polo leci nawet na EDUSACIE ;(
 0  
@PLAING
Dam ci rade jak chcesz cos napisac zastanow sie kilka razy zamin napiszesz. Ja juz wiele razy piasłem ze jak komus cos nie pasuje niech nie odglada a nie wypisywac ze takie, siakie i owakie. Jakby disco polo było takie jakie mowisz to by nie emitowali tego w swojej ramowce. i basta
 0  
Osobiście nie słucham Disco Polo, ale cieszy mnie, że będzie kolejny program z Polską muzyką.
 0