Łukasz Szewczyk17.02.2009 (14:00)17

Disco polo w TV Silesia

Muzyka disco-polo na dobre zadomowiła się w polskich telewizorach i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów. Tym razem program z taką muzyką przygotowała śląska TV Silesia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

No i świetnie że będzie disco polo... ten pomysł to strzał w 10 :)
 0  
teraz ta muzy nazywa sie chyba inaczej anie disco polo,disco polo to kiedys bylo,teraz styl zmienil na bardziej dance
 0  
no i dzięki bardzo TVS za ten program , lubiłem TVS właśnie za szlagry śląskie a teraz to jeszcze bardziej ją lubię , Wielkie dzięki TVS
 0  
Bardzo podoba mi sie muzyka Disco Polo jestem fanem tej muzyki ta muzyka jest OK.
 0  
oje i teraz każdy będzie się wykłucał jaka muzyka jest lepsza,czy disco polo czy techno??i cio nie ino...A Ja wam powiem że każdy ma swój gust i słucha tego co chce...Wkońcu panuje Wolność słowa,jeden lubi pop,drugi disco polo,trzeci techno kolejny rap a inni jeszcze co innego...Jeżeli ma sie dobre nastawienie to owszem idzie sie pobawić przy każdego rodzaju muzyce....Myślę,że naprawde nie wart krytykować kogos za to co słucha... Wszystko ma swój początek i koniec,lecz są i także powroty.
 0  
nie lubicie disco polo nie sluchacie a tak wiele macie do powiedzenia jak nie lubie jakiegos gatunku to na temat nie wyrazam opini
 0  
Jak czytam takie komentarze to mi się ulewa,nikt nie słucha Disco Polo,bo to przecież muzyka dla wieśniaków twierdzą co niektórzy,aczkolwiek wszyscy znają słowa i świetnie się bawią przy tej muzyce.Co można zaobserwować na koncertach bądź na różnego rodzaju festynach.
 0