Łukasz Szewczyk19.02.2009 (18:14)brak komentarzy

Zagadkowa wiosna w AXN

W marcu 2009 roku telewizja akcji AXN rozpocznie emisję nowe sezony dwóch popularnych seriali - "CSI: Kryminalne zagadki Miami VII" oraz "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku V".
Siódmy sezon serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami" to kontynuacja losów ekipy, ale i nowe zaskakujące przypadki. Motywem przewodnim pierwszego odcinka nowej serii jest rzekoma śmierć Horatio. Jego współpracownicy nie poprzestając na oczywistościach i zapewnieniach świadków o tym jak doszło do jego śmierci, drążą sprawę dalej, dokopując się do innych, ważnych dla śledztwa szczegółów.
Piąta seria "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" to 25 nowych odcinków, w których Mac i jego współpracownicy będą się zmagać ze śmiertelnymi wirusami, pracować na znikającym miejscu zbrodni, czy ścigać sprawców wielkiego napadu samochodowego. Poznamy także ich życie od strony prywatnej.

Emisja "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" rozpocznie się 6 marca, a losy bohaterów będzie można śledzić w każdy piątek o 21:00 w AXN . Z kolei "CSI: Kryminalne zagadki Miami" będzie można oglądać od 12 marca, w każdy czwartek o 22:00 w AXN.
AXN