Michał Rogowicz24.02.2009 (13:55)11 komentarzy

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowe show w Polsacie

Katarzyna Cichopek poprowadzi nowe show w Polsacie. "Gra wstępna" będzie rozrywkowym teleturniejem randkowym. Niedawno gwiazda zrezygnowała z prowadzenia piątej edycji "Jak oni śpiewają".
W "Grze wstępnej", której gospodynią będzie Cichopek, jedna osoba będzie wybierać partnera spośród czterech kandydatów. Raz będzie to kobieta, innym razem - mężczyzna. Pierwszym etapie osoba wybierająca wytypuje swojego kandydata, opierając się na wcześniej uzyskanej o nim wiedzy - producenci zbiorą bowiem informacje o każdym uczestniku. W drugim etapie kandydat zostanie poddany ocenie pod względem wyglądu zewnętrznego.
"Gra wstępna" startuje 7 marca w sobotę o godz. 16:15 na antenie telewizji Polsat.

Warto przypomnieć, że Katarzyna Cichopek nie poprowadzi piątej edycji "Jak oni śpiewają". Zastąpi ją Joanna Liszowska. Gwiazda "M jak miłość" wystąpi w nowym serialu "Tancerze", który zadebiutuje w kwietniu w Dwójce.
Onet.pl, foto: Bartłomiej Kucharczyk

Komentarze (1 - 10 z 11)

nie nawidze tej krowy... nic soba nie reprezentuje. zachowuje sie jak typowa blondynka
 0  
kamila durczoka niech zaprosi hehe
 0  
Tak jak by nie było ładnych Polek
 0  
z brzuchem poprowadzi? nie lubie tego cielaka
 0  
Ona jest tak słodka, że od tego można dostać cukrzycy. Przesyt pseudo aktorki, która jest równie denerwująca jak jej mąż.
 0  
tak to jest właśnie osiągnąć coś z niczego.... i ludzie zazdroszczą..
niech się jej powodzi z czegoś żyć musi...
 0  
Jestem uczestniczka programu, nagrania mam juz za sobą, także musze przyznać że wrazenia pozytywne, również w relacjach z KasiĄ Cichopek :) Pzdr
Uczestniczka programu 27.02.2009 (23:15:59)
 0  
Kasia to suuper dziewczyna, kibicuje jej. Powodzenia:)
 0  
kasia to super dziewczyna;-)
 0  
Witam, bardzo mi zależy,żeby poznać tego Michała z emisji dnia 18.04.2009. Jesteś cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij sie!!!!!!!
 0