Beata Ratuszniak04.03.2009 (12:04)10 komentarzy

Gadu Gadu testuje wersję "Pro" komunikatora

Spółka Livechat Software, należąca do GG Network, rozpoczęła właśnie zapisy na testowanie wersji Pro komunikatora Gadu-Gadu. Testy ruszą jeszcze w marcu.
Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie produktu www.ggpro.pl.
Chcemy przeprowadzić testy z udziałem co najmniej kilkuset firm – mówi Mariusz Ciepły, Dyrektor IT Livechat Software, spółki która wyprodukowała GG Pro. – Dzięki ich opiniom będziemy mogli ostatecznie dostosować nasz komunikator do oczekiwań rynku – dodaje.

Do udziału w testach, które potrwają ok. miesiąca, zachęcani są przede wszystkim managerowie, którzy chcą usprawnić i lepiej zarządzać komunikacją w firmach, specjaliści ds. IT, managerowie opiekujący się licznymi zespołami (np. dyrektor handlowy z zespołem rozsianym po kraju), czy choćby przedstawiciele firm o wielu oddziałach, którym zależy na koordynacji działań - czytamy w komunikacie.

Testerami zostaną jedynie kandydaci wybrani przez firmę spośród osób, które nadeślą zgłoszenia. Każdy tester, który otrzyma wersję instalacyjną GG Pro będzie mógł korzystać z komunikatora przez kilka tygodni. Najbardziej aktywni testerzy otrzymają roczne licencje GG Pro dla 10 użytkowników.

Prezentacja komunikatora GG Pro:
Jak zapewniają twórcy, komunikator GG Pro nie ma jednak wiele wspólnego z popularnym Gadu-Gadu.
Idea GG Pro jest prosta – podsumowuje Mariusz Ciepły. – Pracownik firmy, który po raz pierwszy uruchomi komunikator, otrzyma gotowe do pracy narzędzie z uzupełnioną listą kontaktów i ustawionym zakresem uprawnień.

GG Network

Komentarze (1 - 10 z 10)

w porownaniu do gg8 wyglada super... ciekawe co dalej
 0  
Ładnie zjechali swoją skórkę w nowym GG.
 0  
Komunikacja w czasie rzeczywistym to niby pro-"ficzer"? :/
 0  
Na prawdę wygląda lepiej niż nowa wersja GG.
 0  
Uzywam tlena plus, zainstalowalem wczoraj nowe gg to sie przerazilem, jakas pomaranczowo czerwona sieczka, bez jakiej kolwiek logiki, poprostu rece opadaja. Przepych guzikow, napisow, okienek, bajzel totalny. Fajnie ze pewnie platna wersja PRO wyglada dobrze, widac do kogo kierowana jest wersja podstawowa.
 0  
Z opisu widać, że GGPro będzie oprate na technologii SaaS, a "dobry SaaS to tani SaaS", a znając gg i jego zachłanność na pieniądze, to raczej to tanie nie będzie. Ciekawe co jeszcze z kwestiami technicznymi... bo GG sie strasznie sypie, a chyba nie za bardzo będzie jak prezez zapłaci 20 tys za komunikator, który sie sypnie podczas konferencji
 0  
nikt w reklamy im nie klika to jakies platne gg wymyslili - sa smieszni
 0  
a w ogóle to co chcą sprzedawać to można mieć za free, choćby www.jabber.org , www.meebo.com albo www.jettic.com
 0  
Wow, wygląda super. No i w końcu szyfrowane połączenia będą!
 0  
Jest nawet fajny korzystam z niego licencja jest na 30 dni.
 0