Łukasz Szewczyk10.03.2009 (17:09)4 komentarze

Premierowy marzec w FoxLife

Rozrywkowy kanał telewizyjny FoxLife w marcu 2009 roku przygotował kilka nowych pozycji dla swoich widzów, wśród nich światowa premiera serialu "The Listener: Słyszący myśli".
Od 3 marca 2009 roku we wtorki o godzinie 21 stacja FoxLife  emituje piąty, premierowy, sezon serialu "Chirurdzy". Z kolei od 4 marca (w środy o godzinie 20.05) widzowie mogą oglądać trzeci sezon "Portretu zabójcy", czyli opowieści o dr Samancie Waters i zjawiskach paranormalnych, które towarzyszą jej pracy.
8 marca 2009 roku w Polsce zadebiutował pierwszy sezon serialu obyczajowego "The Listener: Słyszący myśli" - paramedyk z Toronto, potrafi czytać w ludzkich myślach, musi ujawnić swój sekret by móc pomagać innym i poznać własną przeszłość. Emisja w niedziele o godzinie 21. Jest to jednocześnie światowa premiera serialu w kilku krajach jednocześnie.

To jednak nie koniec nowości. Od 10 marca 2009 roku Fox Life rozpoczyna emisję drugiego sezonu serialu "Prywatna praktyka" (emisja we wtorki o godzinie 22), a od 11 marca widzowie stacji (w środy o godzinie 21) mogą oglądać drugą serię serialu "Sześć stop pod ziemią".

Kanał Fox Life dostępny jest na platformie Cyfrowego Polsatu  i Cyfry+  oraz w sieciach kablowych (m.in. UPC Polska , Vectra ).

Komentarze (1 - 4 z 4)

Obecność tego kanału w CP ostatecznie przekonała mnie do zakupu CP, a nie N. Oglądałem Listenera - bardzo fajne. Chirurgów także oglądam niestety Gotowych na Wszystko nie oglądam, gdyż kooliduje to z Momentem prawdy w Czwartek i Ranczem w niedziele xD
 0  
A "N" nadal śpi...dobrze ,że mam CP
 0  
N powinna zainteresować się tym kanałem. Dodatkowym atutem tej stacji jest możliwość wyboru oryginalnej wersji językowej (inne serialowe kanały: AXNy, Comedy Central niestety tego nie oferują).
 0  
Ten kanal jest 1000 razy lepszy od badziejskiego polsatu na ktorym sie nic nieda ogladac poza reklamami
 0