Łukasz Szewczyk20.03.2009 (19:51)44 komentarze

Filmowy Polsat coraz bliżej

Telewizja Polsat wyprzedzi telewizję "n" i już wkrótce uruchomi pierwszy z planowanych na ten rok kanał tematyczny. Jeszcze przed wakacjami powinien wystartować Polsat Kino.
Na początku marca 2009 roku Telewizja Polsat  otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesje na nadawanie dwóch kanałów telewizyjnych - filmowego Polsat Kino oraz dziecięcego - Polsat dla dzieci.
Prace nad nowymi kanałami ruszyły z kopyta. Jako pierwszy na telewizyjnych ekranach abonentów Cyfrowego Polsatu  i sieci kablowych zadebiutuje filmowy kanał Polsat Kino. Presserwis ustalił, że wybrano już koordynatora prac związanych z uruchomieniem przez Polsat filmowego kanału. Została nim Agnieszka Andrzejczak.

Polsat Kino ma być pierwszym tematycznym kanałem Polsatu, który ruszy w tym roku, prawdopodobnie na przełomie maja i czerwca. Ty samym Polsat wyprzedzi telewizję "n" , która zapowiada uruchomienie dwóch filmowych kanałów HD jesienią 2009 roku.

Telewizja Polsat postanowiła mocno rozwijać swoje portfolio kanałów tematycznych. Latem 2008 roku ruszył informacyjny Polsat News, kilka miesięcy później dwa kolejne - Polsat Play dla mężczyzn oraz Polsat Cafe dla kobiet. W swojej ofercie Polsat od wielu lat posiada silną markę kanałów sportowych Polsat Sport . W tym roku stacja planuje uruchomić także kanał dla dzieci oraz kanał młodzieżowy.
Presserwis/wł.

Komentarze (1 - 10 z 44)

Życzę im wszystkiego dobrego problem w tym co Oni w tym kanale będą puszczać??
 0  
Kevina?
 0  
"Kiepskich" tak jak ta całą platforma.
 0  
Wreszcię będę mógł oglądać Kevina przynajmniej raz w tygodniu !!
 0  
W czym Polsat wyprzedzi N? Kanały N mają być kanałami premium w HD, a Polsat Kino to będzie zwykły kanał filmowy pokroju Filmbox czy Hallmark, a N taki kanał już dawno uruchomiła pod nazwą Wojna i Pokój.
 0  
Kanał musi być oczywiście 16:9! Powinien być też wybór oryginalnej ścieżki dźwiękowej z napisami! Dobrze prawię...?
 0  
zasięg będzie taki jak Play i Cafe; w analogowej Multimedii wyłączyli mi ZiU i pozostało puste pole za które płacę krocie;/
 0  
Myślę, że skoro Polsat puszcza dobre filmy na antenie głównej, to na Polsacie Kino nie zawiodę się. A poza tym to NAPRAWDĘ POLSKI kanał filmowy.
Bo Kino Polska i Ale Kino to należą do zagranicznych spółek.

Pozdrawiam

P.S. Albo jacyś niedorozwinięci piszą komentarze typu "Kevina" albo fanoboje TVN.
TVN jak co roku puszcza Shreka, Nigdy w życiu i inne swoje "klawe" produkcje. Aha jedna rada, jak chcecie chwalić tvN i pisać jaki to Polsat jest zły i niedobry, to jest jedno takie miejsce stworzone z myślą o was: http://www.tvn.pl/forumList
 0  
Dziwne obyczaje panują na tym portalu. Obrzucanie błotem, wyzwiskami itd... macie CP, że wiecie, że jest "kiepski"? Czy po prostu zazdrościcie? Czy nie można normalnie komentować jak ludzie?
 0  
Rulez, dobrze gadasz, Kevina z napisami jeszcze nie widział, koniecznie w 5.1
 0