Łukasz Szewczyk20.03.2009 (19:51)44

Filmowy Polsat coraz bliżej

Telewizja Polsat wyprzedzi telewizję "n" i już wkrótce uruchomi pierwszy z planowanych na ten rok kanał tematyczny. Jeszcze przed wakacjami powinien wystartować Polsat Kino.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 44)

Życzę im wszystkiego dobrego problem w tym co Oni w tym kanale będą puszczać??
 0  
Kevina?
 0  
"Kiepskich" tak jak ta całą platforma.
 0  
Wreszcię będę mógł oglądać Kevina przynajmniej raz w tygodniu !!
 0  
W czym Polsat wyprzedzi N? Kanały N mają być kanałami premium w HD, a Polsat Kino to będzie zwykły kanał filmowy pokroju Filmbox czy Hallmark, a N taki kanał już dawno uruchomiła pod nazwą Wojna i Pokój.
 0  
Kanał musi być oczywiście 16:9! Powinien być też wybór oryginalnej ścieżki dźwiękowej z napisami! Dobrze prawię...?
 0  
zasięg będzie taki jak Play i Cafe; w analogowej Multimedii wyłączyli mi ZiU i pozostało puste pole za które płacę krocie;/
 0  
Myślę, że skoro Polsat puszcza dobre filmy na antenie głównej, to na Polsacie Kino nie zawiodę się. A poza tym to NAPRAWDĘ POLSKI kanał filmowy.
Bo Kino Polska i Ale Kino to należą do zagranicznych spółek.

Pozdrawiam

P.S. Albo jacyś niedorozwinięci piszą komentarze typu "Kevina" albo fanoboje TVN.
TVN jak co roku puszcza Shreka, Nigdy w życiu i inne swoje "klawe" produkcje. Aha jedna rada, jak chcecie chwalić tvN i pisać jaki to Polsat jest zły i niedobry, to jest jedno takie miejsce stworzone z myślą o was: http://www.tvn.pl/forumList
 0  
Dziwne obyczaje panują na tym portalu. Obrzucanie błotem, wyzwiskami itd... macie CP, że wiecie, że jest "kiepski"? Czy po prostu zazdrościcie? Czy nie można normalnie komentować jak ludzie?
 0  
Rulez, dobrze gadasz, Kevina z napisami jeszcze nie widział, koniecznie w 5.1
 0