Łukasz Szewczyk20.03.2009 (19:51)44

Filmowy Polsat coraz bliżej

Telewizja Polsat wyprzedzi telewizję "n" i już wkrótce uruchomi pierwszy z planowanych na ten rok kanał tematyczny. Jeszcze przed wakacjami powinien wystartować Polsat Kino.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 44)

@Like a circus nie tylko Kino Polska i Ale Kino!, ale także cały TVN jest firmą z kapitałem iti czyli holenderskim. Polskim w tym całym TVN'ie jest tylko prezes Walter i pracownicy. Polsat dorobił się dzisiejszej sytuacji długoltnią walką o widza z TVP potem TVN za polski i własny kapitał, a TVN tylko został uruchomiony przez formalnie przez Waltera, bo tak naprawdę to uruchgomiło go iti, czyli holendrzy.
 0  
No, dobra, to z innej beczki. Czy to będzie kanał z reklamami?
 0  
Nom, po dniu emisji splajtują..
 0  
No to beda odgrzewane kotlety - i dobrze, bedzie "ubaw" na platformie "Cyfrowego Polsatu - teraz w HD" :-D
 0  
Konia to obchodzi, czyj kapitał. Oglądam czterech pancernych na Kino Polska? Kanał obcy, film Polski. Oglądamy Kevina w Polsacie? Kanał Polski, film amerykański. Co z tego wynika. NIC.

PS
Czort wie za czyje pieniądza tak naprawdę agent Krok zrobił ten kanał.
 0  
Jak nic nie wynika? Ja nie chce, nie będę i nie zamierzam (choć wiem, że to niemożliwe) obcokrajowcóm a tym bardziej Szwabów czy Holendrów. Dlatego popieram Polsat, bo to polska firma. Nie to co TVN.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 20 marca 2009 o 21:04:21 przez likeacircus).
 0  
Wojna i Pokój to kanał skupiony na rosyjskim kinie Kino Polska na polskim. Nie zgadzam się ze Polsat musi stworzyć słaby kanał co jak co ale ostatnio Polsat ma duzo nowych premierowych filmów jak Rys, Mision Imposible 3, Moja super eksdziewczyna, Całe szczęście, Niecne uczynki. Kanały Polsatu nadają w 16:9 wiec raczej będzie w tym systemie i potrafią nadawać tak w porównaniu do TVN'ów które meczą się z tym systemem już 3 tygodnie
 0  
Wyprowadź się stąd, albo spraw żeby pozamykano wszystkie zakłady z obcym kapitałem. Jakim autem jeździsz, Polonezem czy maluchem? Oglądasz tylko Polskie filmy? Polską pastę do zębów? Samych polskich rzeczy? A jeżeli tak, to jesteś pewien że żadnej akcji nie posiada jakiś niemiec czy azjata? Jestem pewny że nie kupując niemieckich produktów, a Niemcy naszych to my byśmy gorzej na tym wyszli.
 0  
Lublin? Czy podkarpackie Like?
 0  
Seriale na Polsacie czy powtórki na Polsat Sport są polskie?
 0